Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  31.08.2010 23:13:54

Майже осінь :)

Прийшов я тільки додому і думаю, що я вже давненько не робив? мммм... О! У блог не писав!)))

Ось вони, останні хвилини літа! А здається, що воно тільки починалося... Ми вірили, що саме це літо буде особливим, що буде гарний відпочинок, що з нами обов'язково щось станеться надзвичайне. І що? Які враження? Можна робити висновки! От наприклад я цього літа не відпочивав і мені з того навіть не дивно, адже я кайфую від роботи!))) Хоча був у мене один момент... Я поїхав на день з друзями в Одесу!)) Було реально кльово! Я навіть телефон з собою не брав, чим задовільнив свою душу повним релаксом!

Зараз пишу нову пісню, нічого про неї ще не буду говорити, адже тільки вийшла "Надо любить". Знаєте, коли ти вкладаєш сили в якусь справу і в результаті тобі вдається здійснити заплановане, ти відчуваєш прилив сил і натхнення! Ще, шукаю зараз гарний сценарій, ні, скорше цікаву ідею аби відзняти кліп. Тому, сподіваюсь, що скоро напишу вам про процес зйомок...

Пам'ятаю, як в дитинстві в останній день літа готувався до школи, збирав підручники, підписував зошити... А вже в дорослих класах жив зовсім іншим - готував пісню, щоб виконати її на лінійці першого дзвоника. Скучив я за тими часами, хоч і розумію, що нічого не повернеш! І тільки у пам'яті ми можемо відтворити те пережите, світле, що зігріває душу!) Нічого, на Різдво хоч і не всіх, але якусь частину своїх однокласників і вчителів я всеж таки побачу, адже гарна традиція бачитись на свята залишилась, що не може не тішити!

Все! Поділився своїми думками з вами і стало так легко))

Тільки що загадав собі дещо... Вірю, що воно здійсниться, точніше, навіть знаю, що буде так, як цього хочу я! Головне, з твердою впевненністю очікувати здійснення своєї мрії!!! Мрійте!

PS А ще хочу подякувати усім людям, хто приходе на мої концерти та активно мене підтримує!!!! Ми разом з вами робимо шоу! Наше шоу! Для душі і тіла!)) Цьом-бом!)

http://www.youtube.com/watch?v=YerAYq3AerM

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.7 (12)

Показать смайлы

Комментариев: 1306 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
With the absolution of the lida diet pills aswell came the binding diet book - which is to be acclimated in affiliation with the pills. This biologic and the diet book both of which can be calmly purchased over the adverse were hoped by abounding to break their weight problems, but does the lida daidaihua diet plan reside up to its claims or is it just accession case of able marketing?The daidaihua promotional attack touts that you will lose' 50% added weight than just dieting alone'. This after-effects in accession added amount in accession to the amount of the lida slimming diet drugs.

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4