Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  31.08.2010 23:13:54

Майже осінь :)

Прийшов я тільки додому і думаю, що я вже давненько не робив? мммм... О! У блог не писав!)))

Ось вони, останні хвилини літа! А здається, що воно тільки починалося... Ми вірили, що саме це літо буде особливим, що буде гарний відпочинок, що з нами обов'язково щось станеться надзвичайне. І що? Які враження? Можна робити висновки! От наприклад я цього літа не відпочивав і мені з того навіть не дивно, адже я кайфую від роботи!))) Хоча був у мене один момент... Я поїхав на день з друзями в Одесу!)) Було реально кльово! Я навіть телефон з собою не брав, чим задовільнив свою душу повним релаксом!

Зараз пишу нову пісню, нічого про неї ще не буду говорити, адже тільки вийшла "Надо любить". Знаєте, коли ти вкладаєш сили в якусь справу і в результаті тобі вдається здійснити заплановане, ти відчуваєш прилив сил і натхнення! Ще, шукаю зараз гарний сценарій, ні, скорше цікаву ідею аби відзняти кліп. Тому, сподіваюсь, що скоро напишу вам про процес зйомок...

Пам'ятаю, як в дитинстві в останній день літа готувався до школи, збирав підручники, підписував зошити... А вже в дорослих класах жив зовсім іншим - готував пісню, щоб виконати її на лінійці першого дзвоника. Скучив я за тими часами, хоч і розумію, що нічого не повернеш! І тільки у пам'яті ми можемо відтворити те пережите, світле, що зігріває душу!) Нічого, на Різдво хоч і не всіх, але якусь частину своїх однокласників і вчителів я всеж таки побачу, адже гарна традиція бачитись на свята залишилась, що не може не тішити!

Все! Поділився своїми думками з вами і стало так легко))

Тільки що загадав собі дещо... Вірю, що воно здійсниться, точніше, навіть знаю, що буде так, як цього хочу я! Головне, з твердою впевненністю очікувати здійснення своєї мрії!!! Мрійте!

PS А ще хочу подякувати усім людям, хто приходе на мої концерти та активно мене підтримує!!!! Ми разом з вами робимо шоу! Наше шоу! Для душі і тіла!)) Цьом-бом!)

http://www.youtube.com/watch?v=YerAYq3AerM

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.7 (12)

Показать смайлы

Комментариев: 900 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
"лето красное отпело..." Здрасьте!Здрасьте! Осень тож не плохо :)

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4