Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  13.08.2010 20:34:28

П'ятниця 13

Чомусь цей день люди вважать несприятливим, містичним, чекають на щось погане... В мене ж, все навпаки, сьогодні день пройшов легко, без напрягу!))) Пам'ятаю, як приблизно п'ять років тому, саме у п'ятницю 13, в мене відбувся перший сольний концерт, перша презентація, першого сольного альбому! Згадую, як я страшенно хвилювався, відчував на собі велику відповідальність, адже наступав той момент, коли мені довелось вперше утримувати увагу публіки аж на цілі(як тоді мені здавалось) півтори години!)) Весь зал "Freedom" був заповнений прихильниками, друзями, журналістами... Перед виходом на сцену я відчував як в мене підкошуються ноги))) Зрештою, все пройшло суперово! Я вистояв і не впав))))) Задоволеними були усі, а я був дуже втомленим і щаслииивииииим...))) Знаєте, якби зараз можна було б повернути час, я би все зробив по іншому: поводив себе на сцені не так скуто, співав би краще:), змінив би режисуру; адже досвід - штука кльова та дуже потрібна. З іншої сторони, тоді були перші кроки і головним моїм двигуном була відвертість у виконанні пісень і щирість з публікою. Думаю, ця риса важлива в любий час, скільки б я не співав на сцені!)) Навіть досвід ніщо в порівнянні з людяністю, хоча, шкода, що люди не завжди її можуть помітити. Ну то таке... кожному своє!)) Тааак! Що я ще хотів вам розповісти... АААА!!! На днях домонтував кліп на пісню "Только рядом feat Digital_Family", в який увійшло відео з Риму... Казати слово "скоро" не буду, бо тут є людина, яка помітила, що моє "скоро" реалізовується через півроку))) В любому випадку побачите! Як на мене вийшло не погано:) О! А пісню можете почути тут:

http://www.youtube.com/watch?v=GFROi9PsjS0&feature=player_embedded


Попереду вихідні, тому релаксуйте, по можливості проводьте час біля води і не потійте))))) Будьте здорові! Почуємось

 

P.S. А щодо фотки де я поголений, наперед перепрошую, але я збрихав! Не покажу вам нічого, бо її просто немає))) Шукайте в неті!) Все, па!

Перед виходом на сцену "сміх крізь суцільне хвилювання" )))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (4)

Показать смайлы
 

Комментариев: 135 Стр.  1  2 
Привіт, Віталічка! Читаю цей запис і черговий раз переконуюсь, як гарно та щиро ти пишеш... у кожному слові є частинка твоєї душі... Я добре пам*ятаю початок твого творчого шляху, адже з самого початку захоплююся тобою. 30 листопада 2003р. я вперше побачила тебе по телебаченню і першим, що я подумала було:"У цього хлопця щира душа, і чудовий голос! Він обов*язково стане артистом!" зараз я щаслива, що саме так і сталося. Можливо, я скажу банально, проте щиро повір, дякую, що ти є в моєму житті! А щодо людяності, я повністю з тобою погоджуюсь, людяним треба бути завжди, незважаючи ні на що! А те, що люди не помічають людяності мені справді часом дуже образливо... Віталік, скажи, а зараз перед виходом на сцену ти хвилюєшся?
Коли як... в основному дуже хвилююсь, адже відчуваю постійно велику відповідальність... Але як тільки перетинаю лінію куліс і виходжу на сцену весь страх пропадає!!!)))
Ти молодець!!!! Завжди працюєш на всі 100!Я ніколи не забуду твої концерти в Петрові і в Ужгороді... я просто не можу передати словами тих емоцій, які тоді вирували в мені, це неймовірне щастя!!! Ти завжди справжній та щирий, а це дуже важливо! Сонечко дякую тобі за все!!!! Я дуже тебе люблю!

Стр.  1  2 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua