Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  07.06.2010 18:26:00

Смажене сонце!

Насолоджуюсь теплом!))) День сьогодні почався рано - з ефіру на "Новому"!!! Відчуваю втому, але потрібно зробити ще деякі справи... Декілька годин тому мені подзвонили мої друзі і запросили на своє весілля!!! Так приємно! Дуже радію за них! Всією душею!))) Пам*ятаю, який складний розвиток мали їхні відносини. Вони навіть на півроку розходились і були з іншими людьми, але доля їх знову звела і вони зрозуміли, що не можуть один без одного! Хоча, кажуть, що двічі в одну річку не увійдеш, але не в цьому випадку! Все ж таки, сила кохання перемагає, особливо тоді, коли вона взаємна!!!))) Тому коли почуття порівнюють з розбитою вазою, яку нежливо вже ідеально склеїти, не вірте, адже почуття - це не ваза!))))))) Почуття - це сила, яка може звернути гори!) Дуже доречно до цієї ситуації в моєму репертуарі з*явилась пісня з подібною історією!)))

"...Надо-ли, надо-ли, прошлое ворошить?

Надо любить лишь просто любить..."

P.S. Скоро почуєте!!!

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (14)

Показать смайлы

Комментариев: 230 Стр.  1  2  3 
Віталік знову ти був у Підйомі, а багато з нас дізнається тільки зараз. На твоєму сайті про це не слова. коли вже на твоєму сайті можно буде вчасно дізнатись про твої виступи, передачи?
таємний сайт таємного угруповання...

Чому це САЙТ таємний??? 

Ніякий він не таємний!!! 

Офіціний сайт фан-клубу!!!!

Запрошуємо всіх!!!

Всупайте!!! Все там вчасно....все перше і новеньке!!!!!)))

Хто не любить лазити по інету....то про Віталіка ВСЕ ТАМ!!!!

Дякуюємо всім за підтримку!!!!

http://vk-fan.pp.ua/

ти ба, i ВК там бува! дякс)))

Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1