Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  07.06.2010 18:26:00

Смажене сонце!

Насолоджуюсь теплом!))) День сьогодні почався рано - з ефіру на "Новому"!!! Відчуваю втому, але потрібно зробити ще деякі справи... Декілька годин тому мені подзвонили мої друзі і запросили на своє весілля!!! Так приємно! Дуже радію за них! Всією душею!))) Пам*ятаю, який складний розвиток мали їхні відносини. Вони навіть на півроку розходились і були з іншими людьми, але доля їх знову звела і вони зрозуміли, що не можуть один без одного! Хоча, кажуть, що двічі в одну річку не увійдеш, але не в цьому випадку! Все ж таки, сила кохання перемагає, особливо тоді, коли вона взаємна!!!))) Тому коли почуття порівнюють з розбитою вазою, яку нежливо вже ідеально склеїти, не вірте, адже почуття - це не ваза!))))))) Почуття - це сила, яка може звернути гори!) Дуже доречно до цієї ситуації в моєму репертуарі з*явилась пісня з подібною історією!)))

"...Надо-ли, надо-ли, прошлое ворошить?

Надо любить лишь просто любить..."

P.S. Скоро почуєте!!!

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (14)

Показать смайлы

Комментариев: 230 Стр.  1  2  3 
А песня войдет в новый альбом?А клип на нее будет?Кто ее написал?
Ну, до нового альбому ще довго, хоча, все може бути!))) Пісню написали мені мої друзі, Аня та Паша Терещенки, до речі, в них так само була подібна історія!))) Вони є авторами пісні "Только рядом"! Стосовно зйомок саме на цю пісню, то я ще думаю!)))
Если они написали "Только рядом",то эта песня тоже станет хитом!Начало нового альбома положено!Это не можетдем ждать клипа!
Я хотела написать-это не может не радовать!Будем ждать клип!

Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4