Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  01.06.2010 15:17:05

Літо і я в online!

Ура! Вітаю усіх з першим днем літа та Днем захисту дітей! Коли починається тепла пора, я живу  в очікуванні якогось дива!))) Хочу щоб це літо було неймовірним! Щоб емоції позитиву не залишали не на мить! Щоб спекотно було не тільки на вулиці, але й у душі! Хочу приємних, гарних вражень від майбутнього!!! і гарячих концертів на яких ми з вами зустрінемось ))) Вам цього ж бажаю! все біжу на ефір на Люкс фм! Па

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.5 (8)

Показать смайлы

Комментариев: 128 Стр.  1  2 
Вталька, вчора слухала тебе у прямому ефірі Люкс ФМ, дякую, що написав про це на блозі, бо більне ніде про це не писали, навіть на твоєму сайті...!!! Тільки чомусь ти дуже мало був ефірі, тільки спочатку, а потім весь час пускали пісні та рекламу...!!! До речі, а чому "Відпустку навпаки" вже будуть трансювати з осені??? Мені дуже подобається ця передачя, ти дуже класний ведучій!!! Я передивилася всі чотири передачі, які були, мені дуже сподобалось!!!
Привіт! В ефірі я був не довго, адже поспішав на наступну pecnhsx А передача перенесена, тому що зараз не сезон... Довго пояснювати! ))
Привіт, Віталька!!! Дякую, що відповів!!! Шкода, що ти дуже мало був в ефірі!!!

Стр.  1  2 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4