Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  20.05.2010 09:43:33

В ефірі

Привіт, усім!)))  Сьогодні прокинувся в 6:00, адже вже в сьомій годині був на ранковому ефірі М1! Зарядився на цілий день позитивом! Не знаю як це виглядало у ефірі, адже я, Горбачьова та Кузьма говорили одночасно, але було весело, особливо за кадром, коли можна було спілкуавтись без цензури...))))))) Гарного всім дня!


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.6 (10)

Показать смайлы
 

Комментариев: 181 Стр.  1  2 
А на яку варто було б?
Як на мене на "Полечу", "Весняний шепіт листя", або "Лебеди" як тобі? Мені ДУЖЕ подобаються ці пісні! А яка пісня з твого нового альбому тобі подобається найбільше???
Важко відповісти...
Розумію тебе... Мене колм запитують: "Яка пісня В.К. тобі подобається найбільше?" Я завжди кажу: "Кожна пісня - певна історія, кожна пісня - частина його душі, тому мені подобаються всі пісні!" Я пам*ятаю, коли вперше почула пісню "Весняний шепіт листя" - просто потомула в ній це просто неймовірна пісня! А у твоєму виконанні вона взагалі - шедевр! Чесно! Розкажи, якшо можеш, як вона потрапила до твого репертуару?
Дякую! Пісню для мене написав Роман Бабенко, він є автором ще таких пісень як: "Пронто" та "Лебеди")))
Це дуже гарні пісні!!!! Та й взагалі, всі твої пісні суперові!! У кожній з них частина твоєї душі! Ти проживаєш пісні. Ти просто молодець, чесно!
Важко відповісти...
Из этого я думаю,что лучшая песня "Весенний шепот листьев"!а ты на какую планируешь?
Секрет!)
а скоро он выйдет?
А мені теж подобаеться "весняній шепіт листя", а також пісня "Обещание"
Так, "Обещание" - прекрасна пісня! Взагалі всі пісні Віталіка
"лебеди", вот ее слушаешь,и сразу картинка в голове возникает... либо "полечу", она более энергичная....,из лирики "весняний шепiт листя"....или "обещание"

Стр.  1  2 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua