Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  30.06.2008 19:24:12

Мрії збуваються!!!

І я в це щиро вірю. Особливо після того, як днями подивився фільм «Секрет», котрий сильно заряджає позитивною енергією. Не розповідатиму в деталях, про що цей фільм, але історія побудована на ідеї, що всі мрії збуваються! І я на власному досвіді переконався в тому, що вони матеріалізуються. Побачивши епізод про одного художника, я згадав про те, що гарно малював у дитинстві, і вирішив знайти свої дитячі малюнки. На одному з них, намальованому мною в 15 років, язобразив себе співаючим на сцені. Але парадокс полягаву іншому. Сцена була не простою, а у вигляді… зірки – точно такої ж, як на сцені «Шансу», хочацієї програми тоді ще взагалі не існувало. Наразі вже завершився останній сезон програми «Шанс», і за ці роки зі мною стільки всього встигло відбутися! На даний момент я переживаю період великих змін у своєму житті. Я, наче губка, переповняюся позитивними емоціями, щоб налаштуватися на нові звершення. Записую нові пісні для свого наступного альбому, котрі неодмінно вам сподобаються! І хочу наголосити, що літо існує саме для того, щоб набратися сил, емоцій і вітамінів на цілий рік, тому раджу всім вже зараз налаштуватися на нестримну хвилю позитиву!


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 529 Стр.  1  2  3  4  5  6 

Хорошо, верить, что мечты сбываются=)...я в это не верю=)..точнее, не то, что бы совсем не верю=)..но у меня мечты сбываются с точностью да наоборот=)...то есть мечтаю о чем-то хорошем, а происходит все наоборот=)))

Треба мріяти не "о чем-то хорошем", а конкретно про те, чого хочеться у житті найбільше!!! Мрій та вір без сумнівів...

так я и мечтаю конкретно о том чего хочу больше всего и даже когда я пытаюсь этого добиться у меня все наоборот получается

Точно! Так и есть! Опытным путем установлено!

Вітася, я теж щиро вірю в те,що мрії збуваються! Я повністю з тобою погоджуюся і щиро вірю в те, що моя мрія здійсниться!!! Я дуже сподіваюся, що колись зутріну тебе,адже саме це моя заповітна мрія уже 4 роки!!!

:) Так йому і бути

Віталик,щось я сумніваюсь в тому,що ти такий "белый и пушистый",за якого себе видаєш...Ой,сумніваюсь!

Так..мрії збуваються,я це знаю і вірю в це!!!Але збуваються лише у тому випадку,коли віримо в них усім серцем без краплі сумніву!!!))А коли десь в глибині душі закрадається сумнів..то не нарікайте потім на долю,що вона невблаганна до вас...В першу чергу ми повинні бути вірними собі!!))Щасти тобі!)

От!!!!! ІСТИНА!!!!!!!!!

!!))))Як казав мій улюблений П.Коельо "Якщо ти і повинен бути вірним комусь або чомусь в цьому житті,то в першу чергу самому собі"!)

а я тоже дивилась цей фільм, прікольний правда?=))))

;)

надіюсь що мої мрії тоже збудуться, після цього фільму я дуже в це вірю......=))))))))

( коментарий удален )
( коментарий удален )

"Мечта сбывается и не сбывается, и всё хорошее приходит к нам, но всё хорошее не забывается, и всё хорошее и есть мечта!" Ю. Антонов

На мою думку навіть якщо мрія і не збудеться це нестрашно =)той час коли ми мріємо ми відчуваєм добрі почуття і надію в серці,пережевання,радість і це все в майбутньому дає нам сили боротись за свою мрію)))

Ну и совпадения! Я про рисунок. Н-да... Бывают всё таки в мире чудеса =) И хоть с половиной своих желаний я распрощалась навсегда, но верю, что новые мечты всё таки сбудуться) Самое главное - поступить в этом году =) А что за песенки? В том, что они понравяться твоим поклонникам, я и не сомневаюсь =) Удачи тебе во всём))) Давай, набирайся витаминов и энергии =)))

Гарні!!! Дуже!! Мені подобаються!

Ну я и не сомневалась ;-)

Оце інтуїція!Часто з вами таке буває?)))

а от мене до вас привів цілий ланцюжок співпадінь.Якщо коли-небудь вас зустріну - обов'язково розповім!А які у вас бувають співпадіння?

Нічого не буває просто так!

Люди чого в мене не виходить зареєструватись на Hiblogger?

Я думаю просто якісь глюки спробуй пізніше

Привет Виталя!!!Давненько тебя не было!!!Скучали!!!:) Я тоже верю,что мечты сбываются,но из-за того,что многие мне говорят,что моя мечта не реальная,у меня в сердце возникают сомнения!!!И это не хорошо!!!

Нафіг усі сумніви!

А вдруг она о вас мечтает, вы ей даете шанс???

вот это ты правильно сказал-главное,-конкретика во всем!-просто иногда сложновато определиться,особенно когда твоей жизнью руководят обстоятельства ,а не мечты. эт точно :) только вера и спасает

Виталик скажи, вот если я много мечтаю, это не значит что мои тайные желания не сбудуться???

Хто зна...!

А когда будет концерт в Киеве?

Ти такий позитивний, що аж лячно.

Правильно! А ще я деколи можу вкусити, боляче!

Це точно))

Люблю щоб ыноды було боляче. Солодкий біль, це так вставляє...

Ты заметно изменился (характером))

А взагалы це добра, з вырою у це хочеться жити. Бо якщо мрыъ не збуваються, то який сенс жити?

Заради кохання! В майбутньому заради дітей!

это хитрая поповская отмазка,что если молитва не срабатывает,значит мало веры-''недоверил Богу''.А абсолютная вера недостижима,как скорость света.Хотя всё может быть...

Надіємось що наші мрії також здійсняться!!!Як і у Віталіка!Адже усі ми були дітьми і теж колись про щось мріяли!!Кожен з нас в дитинстві уявляв себе співаком та великій сцені з купою фанів в залі...

Мечты обязательно сбываються! И нужно помнить, что всему свое время! Вчерашняя "Ты хотела и очень потела" была суперской:)))

:)

:)

Привет, Виталик!)Я тоже смотрела фильм "Секрет".Очень интересный! Заставляет задуматься, пересмотреть приоритеты.

лето существует ради развлечений !!! А фильм не очень ...

Знаю інший прикол - трапляється те. про що ти думав. що воно не може трапитися ніколи...

Віталик,ну нарешті ти зробив запис!А де ти пропадав весь цей час?Що дуже зайнятий був?

Так

Шкода мені тебе!Весь час працюєш...Треба ж і відпочивати!

Здорово из Днепра!!!

Хороший фильм, в нём много полезного рассказывают :) Есть ещё вторая часть, там даже интересней, у меня уже месяц валяется диск, никак не досмотрю :) Удачного тебе творческого лета!!

Привет,Виталик!Где можно скачать новую песню "Забери"?Не давно ты был в Запорожье,концерт был супер!Приезжай еще!!!

Вона називається "Пронто"

Нова пісня? Хочу почути!

Це як ало да?

або слухаю

Витаська - молодец! Так держать! :))

:)

О, так я бачу, це популярний фільм))))) Я десь тиждень тому теж його подивилася, на мене він справив дуже гарне враження і я надалі переглядатиму його ще і ще, щоб міцніше закріпити у собі віру в те, що усі мої мрії збудуться. Хоча у тому, що мрії збуваються я переконалася ще 3 роки тому, коли збулася одна з найзаповітніших моїх мрій, але тоді я думала, що це випадковість, чистий збіг обставин. А потім, переглянувши цей фільм і прочитавши дещо із літератури на цю тематику, зрозуміла, що це не випадковість, а закономірність. "...Все буде так, як ти собі гадаєш, все буде так, як хочеш ти..." )))))

Саме так! :))))))))))

А твою розповідь про малюнок, де ти намалював себе співаючим на сцені, я пам"ятаю ще з фінального гала-концерту "Шансу". У мене така "карта скарбів" також є вже десь близько року, і два "скарби" з неї вже стали реальністю))))

Привіт Віталічка!!!Я тебе підтримую.Мрії збуваються!В моєму житті було стільки мрій і майже всі збувалися.Але тепер,останнім часом,в моєму житті усе пішло шкереберть:усе про що я мрію не збувається.Можливо що підкажеш?Що мені робити?

Труднощі та випробування у житті роблять нас сильнішими! Все гладко не буває! Так має бути!!!

Я этот фильм понял по другому... 1) что надо что бы желания исполнялись? 2) чего же надо всё таки желать? 3) и что надо таки визуализировать?

1) Что бы желания исполнялись, нужно помнить что всё что с нами происходит сейчас это тоже результат наших желаний из прошлого. Значит надо принять всё что с тобой происходит как должное. 2) Из всех желаний на земле, самым высшим может быть только желание всем счастья. 3) Что же всё таки нужно визуализировать? Мне кажется высшим объектом для визуализации может быть только Бог (его облик).

P.S. 1) всериняти 2) желание всем счастья 3) визуализация Абсолюта Не чего не напоминает?

Десь так!

Ой мрії, мрії. Я гадаю просто треба вміти мріяти. І робити щось для того,щоб ці мрії збувались.

«Не возможно верить в нечто, не понимая, во что ты веришь. Но когда осознаешь во что веришь, это уже нечто»

я кстати тоже смотрела етот фильм, мне понравился. Если сильно чего то хотеть и думать об етом, то всё скоро станет дйствительностью у меня лично чаще всего так и случаеться.

Я теж в це вірю.Я вважаю що коли мріеш то й жити стає легше ,адже мріючи ти сповнюєшся надіею на щось гарне та позитивне.

таки да! Мрії збуваються! і я вірю в це!

Виталик, ты ещё тут?


Стр.  1  2  3  4  5  6 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua