Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  28.03.2010 00:34:34

Євробачення, до побачення! :)

   Пройдений етап... Багато галасу, співчуття, критики... Ненавиджу коли мене жаліють. Досвід - сила! Як сказав Ніцше: "Все що не вбиває, робить нас сильнішими ".  Я ні про що не шкодую, лише про те, що за день до виступу був написаний англомовний текст, який довелося вчити, але після російського не міг закарбуватися у пам*яті. Тому внутрішня невпевненність дала збій...  Можливо мене Бог просто оберігає від чогось поганого!? Знаєте, коли щось йде не так, як цього хочеш ти, це не завжди погано, адже пустоту розчарувань перекриває щось нове та добре... До мене зараз надходить ціла купа різних цікавих пропозицій, думаю, що невдовзі я повідаю вам про них! Хоча, якщо і не скажу, ви все одно про все дізнаєтесь... :) А зараз я готую нову сольну программу, яку хочу показати усій Україні, режисером і хореографом є Діма Коляденко! Дизайнер - не змінна Анна Бублик! Буде бомба!!!!:))  До речі, Буба стала втретє мамою! Я такий щасливий за неї!!! Вона прекрасна людина! Професіонал своєї справи! Талановита та душевна! Дуже люблю її!!! ось :)

   Закриваючи тему, бажаю цьогорічній представниці України на Євробаченні, успіху та пеерееемооооогииии! :))))

PS. Народ, ви такі талановиті!!! перечитую ваші повідомлення з віршами та піснями -   с у п е р!!!

Все, не пропадайте! Пишіть!


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.9 (13)

Показать смайлы
 

Комментариев: 142 Стр.  1  2 
вітася, поправ заголовок. Бо Ніцше школота не знає, але що після вл.назви ставиться кома та що "до побачення" пишеться окремо - наче всі в курсах.
Чего вы ДОИПАЛИСЬ!!! Сам епт у себя на блоге пишешь или на суржике или с ошибками.. Что за люди ППЦ!
я філолог і якщо я пишу на "суржику" (який насправді інтернет-сленг), то роблю це тому, що мені так подобається. Так що, м'яко кажучи, не за адресою.
Пасть закрой сучара!
Нагадаю, що ти перший до мене "відкрив". До побачення.
ПНХ Гусэ-гусэ!!
І чого ви доколупались? Те не так написано і це не так! Хто як хоче так і пише. Я би, взагалі, поставила б у приклад гаранта Конституції і суверенітету нашої держави!!! То ж як там написано не принципово, головне, що з душею і всі зрозуміли, принаймні, ті, що хотіли зрозуміти!
Пані Анонім, тут блоги - і всі такі зауваження одне одному роблять
До речі, кома ставиться не після власної назви, а після звертання.
приємно,) Думав, ніхто не помітить)
Я хоч і не уважна, але інколи помічаю такі дрібниці, що аж сама собі дивуюсь)))
Знаю я ваш инет сленг(село). У меня вся группа на этом твоем сленге разговаривает......... так бы и сказал, просто по-другому никак
кто бы говорил!запятая ставится после обращения,а не после собственного названия!

Стр.  1  2 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua