Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  28.03.2010 00:34:34

Євробачення, до побачення! :)

Пройдений етап... Багато галасу, співчуття, критики... Ненавиджу коли мене жаліють. Досвід - сила! Як сказав Ніцше: "Все що не вбиває, робить нас сильнішими ".  Я ні про що не шкодую, лише про те, що за день до виступу був написаний англомовний текст, який довелося вчити, але після російського не міг закарбуватися у пам*яті. Тому внутрішня невпевненність дала збій...  Можливо мене Бог просто оберігає від чогось поганого!? Знаєте, коли щось йде не так, як цього хочеш ти, це не завжди погано, адже пустоту розчарувань перекриває щось нове та добре... До мене зараз надходить ціла купа різних цікавих пропозицій, думаю, що невдовзі я повідаю вам про них! Хоча, якщо і не скажу, ви все одно про все дізнаєтесь... :) А зараз я готую нову сольну программу, яку хочу показати усій Україні, режисером і хореографом є Діма Коляденко! Дизайнер - не змінна Анна Бублик! Буде бомба!!!!:))  До речі, Буба стала втретє мамою! Я такий щасливий за неї!!! Вона прекрасна людина! Професіонал своєї справи! Талановита та душевна! Дуже люблю її!!! ось :)

Закриваючи тему, бажаю цьогорічній представниці України на Євробаченні, успіху та пеерееемооооогииии! :))))

PS. Народ, ви такі талановиті!!! перечитую ваші повідомлення з віршами та піснями -   с у п е р!!!

Все, не пропадайте! Пишіть!

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.9 (13)

Показать смайлы

Комментариев: 142 Стр.  1  2 
І тебе зі святом=) От скоро вже і Пасха)))

Стр.  1  2 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4