Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  20.03.2010 13:31:29

1 НА НОМЕР 7766

ПОТРЕБУЮ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ ТА ДОПОМОГИ!!!!!!!!!!!!!!!

НАДСИЛАЙТЕ 1 НА НОМЕР 7766

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.0 (12)

Показать смайлы

Комментариев: 205 Стр.  1  2  3 
Я ж не кажу щоб саме фани писали музику і слова... є така приказка "гуртом і батька легше бити"... може особисто в тебе й нема знайомих у який є знайомі які мають знайомих... розумієш про що я? ... просто не всі як ти переймаються справами свого улюбленого артиста...а починають про нього згадувати, лише щоб похизуватись перед подругами, тіпа "я знайома із самим...". до таких конкурсів треба за здалегідь готуватись... а тут така ситуація - люди, що називають себе фкВК скрізь "кричать" про свою любов і прихильність, а коли діло доходить до "діла" - справжньої підтримки нема!... мало того що пісня, в цієї Альоші вже ціла концепція готова: імідж є, пісня є, актерська гра є +/-, ідея є... готувались!
Но ты сама говоришь, что такие не все! Так, что не нужно говорить за весь ФК!!! А вот относительно Алёши....это то и странно, что все готовились за два дня (ну кроме Лазаровича), а у нее все давно готово...и я б не сказала, что у нее все так круто было подготовленно....Кравчук и то лучше выступил!
та ну два дня! заготовка должна была быть ещё в декабре..."Надежда умирает последней" (с)

Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4