Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  20.03.2010 13:31:29

1 НА НОМЕР 7766

ПОТРЕБУЮ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ ТА ДОПОМОГИ!!!!!!!!!!!!!!!

НАДСИЛАЙТЕ 1 НА НОМЕР 7766

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.0 (12)

Показать смайлы

Комментариев: 205 Стр.  1  2  3 
Рекомендовал эту запись

Катрино (Катя Осадча) вибач, що так.. Але де ж були ті найвіданніщі ВІДВІДУВАЧІ ХБ ( + флудники) і не висилали СМС??? Невже не ясно, що не голоси все вирішили. Якщо ти відвідуєш САЙТ ФК і т.ін. то усі дівчата відсилали скільки могли, з усіх сил, враховуючи більш усього ФАН_КЛУБ (хай найвідданіший)! Друге, В.К. просил переклад пісні "Только рядом", а не нову яка ввійшла в альбом. Навіть я перекладала (набором слів, тексту, набросками) тим не меньш я була присутньою і активною, тому не треба тут.. ФК люди і піддтримує ВК і не один ФК. Може хтось з них повинен придбати літак на даху, власний вертоліт В.К., щоб О*K (k.-osadcha) помітила що ФК є і теж люди і певні особи?! Без образ..

підтримую 100%.....осадча вощщее з глузду зїхала (без образ) сама не 1 смс не відправила а на фан-клуб жене бочку!!!! і свою "дулю" та ша на аві пребережи для себе!!!
пісєц. южи геть подуріли. Ну ВК - це ж не творчість...це попса. І прально - хай ФК ВК любується ним. За межами шоб й не видно було...

Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4