Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  06.03.2010 01:21:45

Офігєть 30!!!! Через п*ять років! :)

Ось і настав той день, який приходе до нас лише раз на рік(і слава Богу) - День народження! Уррррааааааа! Вітаю! Дякую! :))) Я зараз у ресторанчику з друзями і нам весело! :) Дякую усім за привітання, які вже були і за ті, що будуть! :))) Всім мої дякі! Цьом

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.7 (14)

Показать смайлы

Комментариев: 179 Стр.  1  2 
Віталій вітаю тебе також з твоїм Днем народження!З ювілеєм!25 років-це прекрасний,чудовий вік,особливо коли в тебе вже є стільки досягнень,і купа помилок та уроків життя вже позаду!Бажаю тобі завжди мати гарний настрій,підтримку близьких людей,здоров*я,сили,творчого натхнення та перемог! P.S.Знаю,не буду оригінальна...та ще хочу побажати тобі завжди мріяти,ставити перед собою якомога більші цілі та мати свій особистий сенс життя!Бо вони,як ніщо змушують нас продовжувати існувати на цьому світі,рушити стіни,долати гори,і не дивлячись ні на що змушувати себе радіти життю,стримуючи нас від банального самогубства! Вітаю!!!

Стр.  1  2 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4