Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  13.02.2010 17:04:43

4 in 1

 Сьогодні день почався з одиннадцятої години. Ледве встав,  зібрався та поїхав на зйомки якоїсь програми. Останнім часом йдучи на ефіри забуваю назву телешоу... :)  Блін, тож вже 14 лютого!!!! День всіх закоханих!!!! АААААААА!! Вітаю!! :) О! і про млинець я згадав не даремно, сьогодні останній день масляної! :))) Також вітаю усіх із цим святом! А ще, через декілька годин можна загадувати бажання, адже буде Китайський Новий рік! Чом би і не посвяткувати!? ... Ну і звичайно мушу привітати усіх Валь і Валентинів з Днем ангела! :) Караул, чотири свята в одному дні! :) Я щасливиииий! Відчуваю у душі легкість і піднесення! Люблю весь світ! :)

Ось таке воно кохання... Часом непередбачуване та несподіване, але справжнє!)))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.8 (13)
Віталію, щойно їдучі в машині випадково почув Вашу нову пісню. Але питання не у цьому. Там же по радіо сказали, що ваш новий альбом - повністю російськомовний. З цього приводу виникло питаннячко: чи правда це? Якщо правда, то якого...дідька Ви таке з собою зробили? Дякую.
  • (+3/-5)
Дідька не чіпайте, йому і так без ваших слів не добре! Це не правда, у альбомі є окрім російських пісень, українські та англомовний трек! :) Ну і якщо так розібратись, альбом названий українською - "Тільки кохання"! Хоча, хіба проблема може полягати у мові? Ні, я так не вважаю! Головне стан, почуття та душа, яка закладена у пісні!
  • (+3/-5)
якщо він полімовний, то не проблема. Як Ви, Віталію, справедливо помітили, проблема не в мові. Головне, щоб українські співаки пім"ятали, що вони в першу чергу українські. Дречі, над піснею непогано попрацював звукорежисер. Вокал подано...дуже вигідно.
Дзінькую! :) Звукорежу передам респект!
  • (+1/0)
і взагалі, рас пошла такая п"янка скажу власне враження людини, яка не любить попсу: єдине, що є хорошого в Ваших піснях - це вокал. Вам би ще стиль змінити...
  • (+2/-5)
  • (0/0)

Стр.  1  2 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua