Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  01.02.2010 18:00:41

Останній місяць зими!

Привіт, усім! Знаю, що ви сумували за мною... Я за вами також! :))) Заходив на блог перечитував ваші коменти, але нікому не відповідав, хіба що інколи на деякі листи, які надходили мені особисто! Щось ви стали не активними... Мало стали писати! Цікаво, з чим це пов*язано? Пройшов рівно місяць і я роблю новий запис:) Стільки усього відбулось за цей час... Ну хоча б згадати приємні Різдвяні канікули, які я провів у Львові! Це було неймовірно: побачився з усіма рідними та дорогими мені людьми, також була, тепер вже традиційна, зустріч з однокласниками! Вже вкотре переконуюсь, що для щастя багато не потрібно... Також були і не дуже позитивні моменти, наприклад ті, що пов*язані з Євробаченням. Але мене ніщо не засмучує, адже поруч багато людей, які мене підтримують і люблять :))) Тому, як співали про мене, я радітиму і всміхатимусь на зло всім! :))) Всім гарного настрою! :))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.5 (15)

Показать смайлы

Комментариев: 259 Стр.  1  2  3 
Да,ты прав!!!Улыбайся,даже когда плохо,ведь в твою улыбку могут влюбиться))) Даже наверно многие уже влюбились!!!!! Если честно,я очень возмущена по-поводу Евровидения,но ничего и эту неприятность мы переживем))) А вот эта фотография тебе для поднятия настроения))

Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4