Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  01.02.2010 18:00:41

Останній місяць зими!

Привіт, усім! Знаю, що ви сумували за мною... Я за вами також! :))) Заходив на блог перечитував ваші коменти, але нікому не відповідав, хіба що інколи на деякі листи, які надходили мені особисто! Щось ви стали не активними... Мало стали писати! Цікаво, з чим це пов*язано? Пройшов рівно місяць і я роблю новий запис:) Стільки усього відбулось за цей час... Ну хоча б згадати приємні Різдвяні канікули, які я провів у Львові! Це було неймовірно: побачився з усіма рідними та дорогими мені людьми, також була, тепер вже традиційна, зустріч з однокласниками! Вже вкотре переконуюсь, що для щастя багато не потрібно... Також були і не дуже позитивні моменти, наприклад ті, що пов*язані з Євробаченням. Але мене ніщо не засмучує, адже поруч багато людей, які мене підтримують і люблять :))) Тому, як співали про мене, я радітиму і всміхатимусь на зло всім! :))) Всім гарного настрою! :))


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.5 (15)

Показать смайлы
 

Комментариев: 259 Стр.  1  2  3 
Привет Виталий. Что там насчёт Евровидинья? Решение принято окончательно?Ты вообще знаком с этим исполнителем?
Так, я знайомий з цим співаком, а як там будуть розвиватись події, не знаю...
Погодься, рішення дещо нелогічне. Як може співак,який навіть є не дуже відомий в своїй країні, покорити Європу? Я вважаю, що це буде один з найбільших провалів України на Євробаченні. Зараз уже глядача сильним голосом не купиш.
Час покаже!
Тіну Кароль до Євробачення теж особливо не знали...

Ну Вітася і не поїдиш бо воно тобі воздалося. Треба вас було з Клімашенко так само посадити і пресувати, як ту раду, погалділи б і ви на ТРК. Нажаль то було б низько і нікому не цікаво і досі. Ти начеб казав одне й те саме: За якими крітеріями обирали? Треба чесність народу, щоб знали))) Ну-ну.. А пропіарених дівчат у гурт коли обирали? От і ти тепер так само залишився на лавці запасних, тільки нема такого ж самого десь чарівника, щоб за тебе все доробив, зробив і шлях проклав. Як не як. Ми знаємо такі вже відомі імена як Олена Корнеєва (Шанс) або Ірина Хоменко простилають собі пісенний шлях самі, без викрутасів і Вітасі, а тут "декому" спала халява одразу незаслугована. Ми всЬо знаЄм))) Козловський про що йде, натяк один зрозумів)))))


Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua