Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  01.02.2010 18:00:41

Останній місяць зими!

Привіт, усім! Знаю, що ви сумували за мною... Я за вами також! :))) Заходив на блог перечитував ваші коменти, але нікому не відповідав, хіба що інколи на деякі листи, які надходили мені особисто! Щось ви стали не активними... Мало стали писати! Цікаво, з чим це пов*язано? Пройшов рівно місяць і я роблю новий запис:) Стільки усього відбулось за цей час... Ну хоча б згадати приємні Різдвяні канікули, які я провів у Львові! Це було неймовірно: побачився з усіма рідними та дорогими мені людьми, також була, тепер вже традиційна, зустріч з однокласниками! Вже вкотре переконуюсь, що для щастя багато не потрібно... Також були і не дуже позитивні моменти, наприклад ті, що пов*язані з Євробаченням. Але мене ніщо не засмучує, адже поруч багато людей, які мене підтримують і люблять :))) Тому, як співали про мене, я радітиму і всміхатимусь на зло всім! :))) Всім гарного настрою! :))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.5 (15)

Показать смайлы

Комментариев: 259 Стр.  1  2  3 
дай першим трьом свої диски й плакати!
и автограф обязательно!
дада, і ще щоб сфоткатися з ним
вживую желательноа то еще подсунут манекен.......
як фото Джордана на весь ріст у Один дома
помню,помню
я хачю,я хачю!!!!))) Привет! Как там дела?
Привіт, все ок, пасіба) роботи стало трохи менше, тепер знову на ХБ тусуюся
я взагалі вже більше місяця не був ні на хб, ні на фхб. що тут нового?)
На ФХБ сьогодні ржачна драма. Якийсь чувак, шо про стадіони постив, на трьох профілях спалився. Під різними іменами вів
это этот стадивариус?? и что ж с ним будет? расстрел?)
по ходу, інший) Сіван якийсь
Не, стадивариус класный блоггкр) Это тот, который сиван, сиван 2 и игор)))
Класно придумав! :)
Так де й коли забрати?)

Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2