Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  26.12.2009 01:35:57

6 років разом!!!

 

буде кльово!

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (13)

Показать смайлы
 

Комментариев: 332 Стр.  1  2  3  4 

я не фанатію від ВК, відношуся до його творчості спокійно, як і до інших виконавців нашої естради, але, як професійний художник, скажу, що ця обкладинка є НАЙВДАЛІШОЮ з його усіх альбомів, бо в ній НАЙГАРМОНІЙНІШЕ поєднується сенс назви альбому і сама картинка... Не знаю, чому фотосесія була саме в Італії, але за настроєм відчуваю рідну львівську бруківку... тим паче силует співака, як і напрямок тексту підкреслює динамічність руху, його порив обійняти небо, сонце, дощ (хоч його ніби й нема, але такі рухи часто можна побачити, коли людина радіє дощу), обійняти весь світ, задля того єдиного і головного, що є у житті - ТІЛЬКИ КОХАННЯ!

100% :))
Полечууу... во сне полечу я, тебе лишь, мой ангел, отдам небеса и счастье увижу в глазах... а? :))
Оце 100% домен справжнього В.К., хоч щось приємне на сьогодення!))
Так, я відповідала, що сенс фото і назви і логіка в усьому є, претензій не було і я це казала, що підбір в самий раз, хоч про хмари і небо не замислювалась. В такому випадку, частково вибачаюсь. Просто людей не задовольняє фон бірюзовості і всім здається, що картинка похмура і сіра. Дівчаткам від чи до..11-15 років, ви це не доведете, у Козловського стиль з молоду був яскравим, всі к цьому звикли на той час. Бо саме друга обкладинка була яскрава та епатажна, якщо я правильно застосовую лексиконічні вислови. Тим більш на одних з конференцій, В.К. сказав: "цей альбом буде дорослішим ніж попередні". На попередньому блозі люди і не таке писали і прямо висловлювались.
Він вдруге отаке вже каже, тоді і в другому він на перехожого хлопчика вже не схожий був, а з іншої сторони, він знов через кожні етапи одного-двох років казатиме, вже на 10-й пластинці, коли буде ювілей приблизного п'ятнадцятирічча, коли йому буде майже 40 чи будь за.., вже свої діти і він скаже: "Я в цьому альбомі ще доросліше відображаю свої почуття, емоції" (якщо не буде кінця світу). В такому випадку вже претензії до нашого зіркового автора ідей і згоди.

Стр.  1  2  3  4 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua