Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  26.12.2009 01:35:57

6 років разом!!!

буде кльово!

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (13)

Показать смайлы

Комментариев: 332 Стр.  1  2  3  4 

то я одразу зрозуміла і згада. Але не В.К. ще була пісня, трохи краща.

Доречі от знаю, наш укр. дует "Барселона", був серіал зі спільною назвою "Сердцу не прикажешь". Серіал не бачила, тільки вступ чи як назвати. Телебаченна колись вмикала, щоб тільки цю пісню послухати і подивитись на оце, на той час на пів сьому він довго йшов знаю, я не дивилась жодної серії.

А пісня В.К. "Тільки кохання", вступ багато чим нагадує музику з серіалу "Не родись вродлива", там Катя Пушкарьова під неї частенько думала, страждала, мріяла..

моя думка: кожен серіал - мило хазяйствєноє... кожен саундтрек до серіалу - губка, з якою це мило піниться, а артистам - піар! ... смішно було, коли голос Пономарьова звучав в рекламі кетчупу... а в серіалах, не сміх викликає, а збуджує рвотний рефлекс після 5 серії... Такшо, якшо пісня хороша, то в серіал - зря!!!!!
Не завжди. Софія Ротару теж рекламувала олію "Стожар" її в вечірньому кварталі підкололи за це. Олександр Пономарьов теж писав саундрек до фільму. "Тільки кохання" не найкраща пісня, тоді по твоїм словам все правильно, можна і в серіал. Хороші, нові пісні - це "Обещание" в нього і "Весняний шепіт листя", ще є "Без тебя" але вона не нова.
Ужасное исполнение этого состава "Барселоны"...Ткаченко пел гораздо лучше...да и Виталику эта композиция подошла б))

Стр.  1  2  3  4 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4