Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  26.12.2009 01:35:57

6 років разом!!!

 

буде кльово!

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (13)

Показать смайлы
 

Комментариев: 332 Стр.  1  2  3  4 
Нова пісенька "Обещание", мне больше всего понравилась. Там только можно подставить: "Згадую твої уста, згадую твої руки".. Обидві не програшні і класні і гітара у програші і бек-вокал)). УгГ. Остальные, мне хватило после одного прослушивания. В словах "полечу.. олеО.. туру-ру-ту-ту-ру..а я буду рядом, отдам свою жизнь за тебя" (в якійсь пісні подібне десь було, тільки не В.К., не пам'ятаю де, в пробілах приспіву: "турурутуту").
в Лавінє ... ту-ту-ру-ту-ту...було!

то я одразу зрозуміла і згада. Але не В.К. ще була пісня, трохи краща.

Доречі от знаю, наш укр. дует "Барселона", був серіал зі спільною назвою "Сердцу не прикажешь". Серіал не бачила, тільки вступ чи як назвати. Телебаченна колись вмикала, щоб тільки цю пісню послухати і подивитись на оце, на той час на пів сьому він довго йшов знаю, я не дивилась жодної серії.

А пісня В.К. "Тільки кохання", вступ багато чим нагадує музику з серіалу "Не родись вродлива", там Катя Пушкарьова під неї частенько думала, страждала, мріяла..

моя думка: кожен серіал - мило хазяйствєноє... кожен саундтрек до серіалу - губка, з якою це мило піниться, а артистам - піар! ... смішно було, коли голос Пономарьова звучав в рекламі кетчупу... а в серіалах, не сміх викликає, а збуджує рвотний рефлекс після 5 серії... Такшо, якшо пісня хороша, то в серіал - зря!!!!!
Не завжди. Софія Ротару теж рекламувала олію "Стожар" її в вечірньому кварталі підкололи за це. Олександр Пономарьов теж писав саундрек до фільму. "Тільки кохання" не найкраща пісня, тоді по твоїм словам все правильно, можна і в серіал. Хороші, нові пісні - це "Обещание" в нього і "Весняний шепіт листя", ще є "Без тебя" але вона не нова.
Ужасное исполнение этого состава "Барселоны"...Ткаченко пел гораздо лучше...да и Виталику эта композиция подошла б))
"Полечу", там сенс тексту кльовий, але стиль нагадує з репертуару Тетяни Воржевої (Ф.Зірок - 3). "Весняний шепіт листя", там де вступ переливається stereo в навушниках

Стр.  1  2  3  4 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua