Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  06.12.2009 02:50:37

Пишіть!

 

Доброго часу!!! А хто не спить, тому, доброї ночі! Не так давно в мене був прямий ефір по телеку. І в інтерв'ю я не зовсім корректно висловився про деяких осіб, тобто сказав про них деякі речі жартома... А от тепер маю... Називається, сказав не подумавши! Ті люди на мене ображені. Але що саме смішне, що говорив я не думаючи про них погано, а навпаки, всіх люблю та поважаю... Сподіваюсь, вони мені вибачать :) Принаймні, не будуть тримати на мене зуб. Так просто людей образити словами. Інколи, мені здається, що мене важко образити. І справді, стільки усілякої дурниці про себе чуєш, або хтось про тебе щось комусь наговорить, чи хтось намагається „Палки в колеса запхати”... Але для мене це все лише пил, який просто потрібно зібрати та викинути у смітник, або ще краще спустити в унітаз :) (сподіваюсь, останнє слово пройшло цензуру:) )Інша річ близькі люди... От від їхніх слів важко залишатись байдужим... Все гаразд! Ви не подумайте, що я жаліюсь! Час так швидко минає, скоро Новий рік! Так люблю Різдво! Лише снігу не вистачає...   Адже реклама „свято наближається” якось асоціюється зі снігом :) Народ, давайте всі шаманити на снігопад!:)

 Я зараз у себе вдома, у вітальній кімнаті, біля мене моя киця Каська,
 наїлась і спить!:)
 А ще увімкнений телевізор і там показують фільм жахів, називається
 „Новини”! Ну добре, мушу
 закінчувати, адже маю відповісти на купу листів сприводу пісень і
 нового альбому! :)) Пишіть

 


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.6 (11)

Показать смайлы
 

Комментариев: 258 Стр.  1  2  3 
Просто я менеджмент тур. организаций, потому и это своеродно. Покажи и расскажи мне (нам) эти истории, аж интересно стало))) Знаю, одну, с футболистом. Была фанатка, он куда переплывал, уезджал, какой год не знаю. Было прощание с кумирами. Она бросилась, за ним или в океан или море.. Её забрали на борт и они расписались и она стала его женой (где-то слышала и помню_), Козловский у нас не такой. Всех обогреть не может, за любовь и поддержку, его не хватит на нас всех))) Та мы тут все не фанатки... Кто фанатка, скажите здесь: "Я!"? только выражать и показывать и доказывать обратное не умеем и ещё никто не смог))) напр. я кому-то из вас всех, а вы нам, уж тем более мне (много фактов выдают: музыка, диски, Хб, встречи, концерты и т.п.)
ого! Ну там не такі фантастичні речі ... все простіше... Тіна Канделакі багатьох на ТБ влаштувала, у Руслани в команді працює дівчина-фанатка... і там обмежується телефонними дзвінками, зустрічами, проханнями... А от цікаво подивитись на реакцію ВК коли його фан-ка, не знаю, стрибне під колеса від*їжджаючого авто у весільній сукні... або , може бачила, коли наша збарна по футболу їхала на матч зГрецією в аеропорті Евгена Хачеріді зустрічали дві дівчини у весільних сукнях, фоткалися, любов пропонували вічну...
Я зовсім футболом не цікавлюся, мені що Андрій Шевченко, що Девід Бекхем (в нижній білизні), що Рональдійньо (з чипсами) - одне обличча. Чесно - це тільки 3 футболістів яких я знаю по іменно і так, по рейтингу і хто і звідки і як хоч виглядають, далі повна труба. Я хоч відрізняю Дмитра Білана і Сергія Лазарєва з нашим В.К. і то вже прогресс)))) Для таких випадків і є охорона, щоб не стрибали нікуди і ніхто. Да й не треба так писати, а то зачепиш почуття відвертих фанаток, мало чи що..! Я бачила, по ТВ, як балет Дантеса&Олійника були в весільних сукнях і вистрибували перед хлопцями, майже з штанів. Хоч, серьозно кажучі, самі ще молокососи, чесне слово, а фанаток їх вже показували і брали в них інтервью, ну там як завжди: "мені подобається Володя", "а мені Вадя.. він такий, він розтакий, він бла-бла-бла", точно вже не запам'ятала, хай і пісні там 2 є у малих з Могілевською, а беруть оберти.

Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua