Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  06.12.2009 02:50:37

Пишіть!

Доброго часу!!! А хто не спить, тому, доброї ночі! Не так давно в мене був прямий ефір по телеку. І в інтерв'ю я не зовсім корректно висловився про деяких осіб, тобто сказав про них деякі речі жартома... А от тепер маю... Називається, сказав не подумавши! Ті люди на мене ображені. Але що саме смішне, що говорив я не думаючи про них погано, а навпаки, всіх люблю та поважаю... Сподіваюсь, вони мені вибачать :) Принаймні, не будуть тримати на мене зуб. Так просто людей образити словами. Інколи, мені здається, що мене важко образити. І справді, стільки усілякої дурниці про себе чуєш, або хтось про тебе щось комусь наговорить, чи хтось намагається „Палки в колеса запхати”... Але для мене це все лише пил, який просто потрібно зібрати та викинути у смітник, або ще краще спустити в унітаз :) (сподіваюсь, останнє слово пройшло цензуру:) )Інша річ близькі люди... От від їхніх слів важко залишатись байдужим... Все гаразд! Ви не подумайте, що я жаліюсь! Час так швидко минає, скоро Новий рік! Так люблю Різдво! Лише снігу не вистачає...   Адже реклама „свято наближається” якось асоціюється зі снігом :) Народ, давайте всі шаманити на снігопад!:)

Я зараз у себе вдома, у вітальній кімнаті, біля мене моя киця Каська,
 наїлась і спить!:)
 А ще увімкнений телевізор і там показують фільм жахів, називається
 „Новини”! Ну добре, мушу
 закінчувати, адже маю відповісти на купу листів сприводу пісень і
 нового альбому! :)) Пишіть

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.6 (11)

Показать смайлы

Комментариев: 258 Стр.  1  2  3 
Рекомендовал эту запись

А не завжди, не завжди.. (до сніжинки). Можна хоч каятися, хоч там на вколішках визнавати помилки і т.п. з ким не буває? Робити як завгодно це і що завгодно. Тобто визнавати якісь помилки, хав Козловського це там і не стосується. Але навіть вихнаючи і ведучі до ладу будь що.. Не завжди, підтримають і зрозуміють або за щось пробачать, хоч близькі. хоч ні, хто завгодно, з твого кола(((

Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4