Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  06.12.2009 02:50:37

Пишіть!

Доброго часу!!! А хто не спить, тому, доброї ночі! Не так давно в мене був прямий ефір по телеку. І в інтерв'ю я не зовсім корректно висловився про деяких осіб, тобто сказав про них деякі речі жартома... А от тепер маю... Називається, сказав не подумавши! Ті люди на мене ображені. Але що саме смішне, що говорив я не думаючи про них погано, а навпаки, всіх люблю та поважаю... Сподіваюсь, вони мені вибачать :) Принаймні, не будуть тримати на мене зуб. Так просто людей образити словами. Інколи, мені здається, що мене важко образити. І справді, стільки усілякої дурниці про себе чуєш, або хтось про тебе щось комусь наговорить, чи хтось намагається „Палки в колеса запхати”... Але для мене це все лише пил, який просто потрібно зібрати та викинути у смітник, або ще краще спустити в унітаз :) (сподіваюсь, останнє слово пройшло цензуру:) )Інша річ близькі люди... От від їхніх слів важко залишатись байдужим... Все гаразд! Ви не подумайте, що я жаліюсь! Час так швидко минає, скоро Новий рік! Так люблю Різдво! Лише снігу не вистачає...   Адже реклама „свято наближається” якось асоціюється зі снігом :) Народ, давайте всі шаманити на снігопад!:)

Я зараз у себе вдома, у вітальній кімнаті, біля мене моя киця Каська,
 наїлась і спить!:)
 А ще увімкнений телевізор і там показують фільм жахів, називається
 „Новини”! Ну добре, мушу
 закінчувати, адже маю відповісти на купу листів сприводу пісень і
 нового альбому! :)) Пишіть

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.6 (11)

Показать смайлы

Комментариев: 258 Стр.  1  2  3 
Ми тобі завжди пишимо, це ти не завжди пишиш нам! Хоча ми розуміємо, що ти намагаєшся писати, як тільки з'являється час! Маємо надію, що ти хоч читаєш коментарі! Ми любимо тебе! Ти найкращий! Ми з тобою!
він не наполягає. Хай як є, так і є. Проте простий пост, про будення і суботній вечір - це хороша тема для пліток чи обговорення чи відповісти назгвалт: "в мене, там кішка теж спить, їсть Віскас і я сплю вже..))!" от так)) ну і т.п. "Коли альбом?", "коли тур", "ти найкращий", "ми тебе любимо" і так в 1000 чи більш коментарів вкладемося + 1000 символів через раз, писанини і т.п.
Я читаю усі ваші коменти, правда відповідаю далеко не на усі...
і то правильно)
Ми любимо тебе!

Стр.  1  2  3 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2