Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  09.10.2009 03:48:27

Проти ночі...

Вже пізня година... і тільки з приходом ночі я знаходжу невелику можливість, щоб щось написати вам! :) Вчора вдень відбулася презентація кліпу „Только рядом”. Все пройшло душевно і по-справжньому! Я задоволений! :)) Мене вразив мій балет, який зробив сюрприз, заспівавши для мене пісню! Тепер існує нова група „Пінаколада”. Зараз період суцільних зйомок, концертів, інтерв*ю... І ви собі навіть не уявляєте, наскільки для мене важлива ваша підтримка! Я дуже вдячний своєму фан-клубу: від ваших теплих поглядів і щирих усмішок до мене приходить натхнення та сили, і в цей момент я здатен гори звернути, аби зробити таке, що могло б приємно вразити вас! Не втомлююсь повторювати - дякую, що ви в мене є!!!!!! Зовсім скоро ви побачете кліп! Не дочекаюсь, щоб дізнатись про ваші враження, тому - чекаю на коментарі:) Завтра день важкий:  зйомки на „Інтері” у новорічному мюзиклі! :) добраніч! тссссс...

Добрих снів!!!

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.4 (20)

Та понятно, что - в Макеевке, а где эта Макеевка?...

В Донецке. Учти, также, если забегая наперёд, что нужно оставить запас для переихдания диска, после очередного получения "Золотой". Будет 12, если 13 - это не подходящая цифра. Потом будет добавлен трек в качестве бонуса. Наверное или новый хит, как во втором альбоме "Чемпионы" или же удачный ремейк, как в первом альбоме, композиция "Шекспир".
  • (+4/0)
Аня, спасибо, что сориентировала- кто хочет попасть на концерт В. в Макеевке, езжайте в Донецк. Я знаю, Ань, где это, моя родня оттуда.
  • (0/0)
  • (+1/0)

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2