Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  09.10.2009 03:48:27

Проти ночі...

Вже пізня година... і тільки з приходом ночі я знаходжу невелику можливість, щоб щось написати вам! :) Вчора вдень відбулася презентація кліпу „Только рядом”. Все пройшло душевно і по-справжньому! Я задоволений! :)) Мене вразив мій балет, який зробив сюрприз, заспівавши для мене пісню! Тепер існує нова група „Пінаколада”. Зараз період суцільних зйомок, концертів, інтерв*ю... І ви собі навіть не уявляєте, наскільки для мене важлива ваша підтримка! Я дуже вдячний своєму фан-клубу: від ваших теплих поглядів і щирих усмішок до мене приходить натхнення та сили, і в цей момент я здатен гори звернути, аби зробити таке, що могло б приємно вразити вас! Не втомлююсь повторювати - дякую, що ви в мене є!!!!!! Зовсім скоро ви побачете кліп! Не дочекаюсь, щоб дізнатись про ваші враження, тому - чекаю на коментарі:) Завтра день важкий:  зйомки на „Інтері” у новорічному мюзиклі! :) добраніч! тссссс...

Добрих снів!!!

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.4 (20)
Koly poidesh na evrobachennya i tebe pokajut po svitovomu telebachenni, ya vpevnena ty vyhraesh i legendou stanesh i dyvuvaty vsih svoim spivom i horeografieu ne perestanesh.Pryzove misce garantovano zaimesh,peremogu prynesesh.Samym krashchym budesh ty, tobi zavjdy vdaetsya dohodyty do svoei metu.Ya bajau, nehay vse, sho ty zadumav zbuvaetsya,vse horoshe, sho bulo i bude v tvoemu jytti ne zabuvaetsya.U moemu jytti, ty svitlo i nadiya, ty moya mriya, ta ne lehko zaraz meni, ta pro ce rozpovim tobi u inshomu lysti.Koly u Lvovi ya buvala, plakaty ne stala,tomu, sho znala i znau ta viru, sho tebe des tam oboviazkovo zuztrinu.Znau, rano pro ce hovoryty, ta chytannyam moih lystiv, ty pochynaesh menimalenku nadiu daryty, koly yak ya prosyla, ty napysav meni malenke slovo, ya poviryla i viru, sho vse v mene vyyde oboviazkovo.Yak ya pysala deyaki pisni svoi, a potim vpershe sluhala novi tvoi, ce niby vidpovid na moi. Ta she inshe bulo.................. vsih kart, poky, sho ne rozkryu, i taemnyc usih ne vidkryu.Ya duje sylno tebe lublu, i pro nashu zuztrich u Lvovi Boja molu.Kohau uje dva roky tebe ya, duje hochu, shob ty nazyvav mene kohanou i shob ya bula tvoya. LUBOVE MOYA.............napyshy meni shos bud laska........
  • (+4/-7)

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3