Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  09.10.2009 03:48:27

Проти ночі...

 

Вже пізня година... і тільки з приходом ночі я знаходжу невелику можливість, щоб щось написати вам! :) Вчора вдень відбулася презентація кліпу „Только рядом”. Все пройшло душевно і по-справжньому! Я задоволений! :)) Мене вразив мій балет, який зробив сюрприз, заспівавши для мене пісню! Тепер існує нова група „Пінаколада”. Зараз період суцільних зйомок, концертів, інтерв*ю... І ви собі навіть не уявляєте, наскільки для мене важлива ваша підтримка! Я дуже вдячний своєму фан-клубу: від ваших теплих поглядів і щирих усмішок до мене приходить натхнення та сили, і в цей момент я здатен гори звернути, аби зробити таке, що могло б приємно вразити вас! Не втомлююсь повторювати - дякую, що ви в мене є!!!!!! Зовсім скоро ви побачете кліп! Не дочекаюсь, щоб дізнатись про ваші враження, тому - чекаю на коментарі:) Завтра день важкий:  зйомки на „Інтері” у новорічному мюзиклі! :) добраніч! тссссс...

Добрих снів!!!

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.4 (20)
Ну, если после съемок будут силы, то зайдет. А что мы можем пока комментировать? Ты еще "Пающие трусы" забыла. А где группа, которую "Шанс" в Америке создавал, ее вообще кто-нибудь видел? Проект еще тот...
  • (+2/0)

Они остались в Америке.

Фото со статьи. Да уж, гостей было достаточно:

  • (+8/0)

Кстати, Фабрику-звёзд - 3 поглядела. Еву вообще не узнала, ведь как раз она именно и была на кастинге в Америке на Американский "Шанс" и почти в конце, продержалась ведь долго, ушла. Кондратюк ещё говорил: "Я себе такою тварюкою ще не почував, щоб виказувати вердикт.."(потім подарував їй 10-к американських яєць). У неї були довгі, хвилясті, темно-русяві волосся. Тепер вона на кастингу Ф.-з 3 з'явилася їншою, білявкою, у 3му турі вже підстриженою. Що на неї сказав той, що в жюрі: "В неї проста зовнішність, доволі".

Я вспомнила, как в кадре, когда В.К. приехал в Америку, он тоже на кое что влиял. И когда девочки были в комнате, переодевались - это обсуждали. И Еве постоянно говорили другие: "Ты Виталику понравилась. Ты видела?" (в проф. отношении и судя по конкурсу). Они это живо обсуждали и хорошо помню как Ева зачёсывалась и девушки, как бы её переубедили и она сказали тихо: "Ну дай Бог..".

  • (+7/0)
Ця группа при повернені на Україну розпалася. Білявка та чорненька(здається її називали Покохонтас)зараз співають у Лямурі. Настя теж чорненька на Фабрику пробивалася і здається пройшла. Якщо не помиляюся то Еріка це вона.
  • (0/0)

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua