Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  14.09.2009 17:53:11

Господиня Осінь!

  Здоровеньки були!!! Нарешті з`явилася в мене можливість написати вам! Ось і настала осінь. Пора змін, натхнення та кохання... Літо за спиною залишило багато приємних спогадів і це не могло не вплинути на мене. Як ви вже знаєте, нещодавноя зняв новий кліп на пісню «Только рядом”! Процес зйомки тривав двадцять чотири години, було дуже не легко, мабуть, один із самих важких знімальних процесів. Кадри, які знімались у басейні, не могли не запам`ятатись мені! Ну хоча б з тієї причини, що вода була надто холодною, що аж зводило ноги. Сім дублів тільки я стрибаючи пірнав у воду, дев`ять – підводна зйомка, а ще багато еротичних епізодів у воді... :) Зігрівався як міг: рушниками, халатами...:))))  Але це не дуже допомогло, адже перші прояви застуди далися взнаки буквально через пів години. :((( Пізніше було ще важче, оскільки піднялась тепература і страшенно боліла голова. Але це не було для мене завадою, бо, коли триває сам запис, ти забуваєш про усе: проблеми, втому, біль... Так само  відбувається, коли я і на сцені! Як говорять : „Без труда, не выловить рыбки из пруда”, тому попрацювали ми на славу, залишається вірити в те, що результат буде відмінним. Слідом за кліпом має з`явитись новий альбом, роботу над яким майже завершенно!  :)) А ще... А ще... Ні! Що ще, я не скажу! Нехай це буде для вас сюрпризом! ;) До речі, вчора був на концерті у Анастейши! Як кажуть, „Маленька співачка, з великим голосом”! Слово „сподобалось” не підходить. Я в захваті! Вона - найкраща! Гарна музика, фантастичний вокал, сильна енергетика та простота у спілкуванні! Я досі ще під враженнями! :))))

Останні кадри
:)))
Танці-танці-танці...

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.3 (23)

Показать смайлы
 

Комментариев: 1458 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Віталік, я чула твою пісню, вже давно, місяць потому "Лебеді". Дуже гарненька! Чому б і на неї не зняти кліпу, а??? А вона твоя, хто написав, скажи? Дуже нагадує стиль Лері Він або Юрія Антонова. Це авторська пісня твоєї команди, скажи...???????? Якщо так, то похвально. Дуже приємна пісня, мені на багато більше подобається!

А на яку пісню ще кліп знімати? :))) "Лебеди" написав Роман Бабенко!

ха-ха. Козловський, не прибідняйся. В тебе на естраді одні з найкращіх пісень. Що не пісня то хіт, сам знаєш. На кожному кроці кажуть тобі це всі. Тикни пальцем, бери любу свою. В тебе скоро 4й альбом. А те що тобі відправлятимуть на халяву всі на пошту емайлівську. Візьмеш права на пісню, зробиш хітом до 5-го альбому і дерзай. Знімеш кліп ще нам, після туру за 4й по Україні за зароблені кошти. Ти ж сам все це знаєш краще всіх. Мені, дівчіні з ЛОХаньску тобі це все ще пояснювати. Не сміши мене!!!

"Лебеди" справді СУПЕРОВА пісня!!!!! Вона в разила мене до сліз (в хорошому розумінні слова)
Виталик, на все!) По 1 грн. с каждой фанатки- и хватит не только на весь новый альбом, еще и на 5-й останется!
Щойно був і хутко зник...
Він коли зникає, він попереджає. Значить щось або перечітує або пише новий пост і так за шкалою 1--- повідомлень. От чекайте.. Буде ще!
Ну, по ідеї повинен написать щось, бо коментів уже забагато.... Правда, сумніваюся, що він зробить це до виходу кліпу...........
+ альбому одразу. Я не зумніваюся, що він ще тут. ТО він просто вже не знає кому відповідать. Наче б всі і такі і едакі.. Нічого: кутіть, так кутіть. Можна і не спати до ранку всім, гулять і празднувать передчасно все..

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua