Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  14.09.2009 17:53:11

Господиня Осінь!

Здоровеньки були!!! Нарешті з`явилася в мене можливість написати вам! Ось і настала осінь. Пора змін, натхнення та кохання... Літо за спиною залишило багато приємних спогадів і це не могло не вплинути на мене. Як ви вже знаєте, нещодавноя зняв новий кліп на пісню «Только рядом”! Процес зйомки тривав двадцять чотири години, було дуже не легко, мабуть, один із самих важких знімальних процесів. Кадри, які знімались у басейні, не могли не запам`ятатись мені! Ну хоча б з тієї причини, що вода була надто холодною, що аж зводило ноги. Сім дублів тільки я стрибаючи пірнав у воду, дев`ять – підводна зйомка, а ще багато еротичних епізодів у воді... :) Зігрівався як міг: рушниками, халатами...:))))  Але це не дуже допомогло, адже перші прояви застуди далися взнаки буквально через пів години. :((( Пізніше було ще важче, оскільки піднялась тепература і страшенно боліла голова. Але це не було для мене завадою, бо, коли триває сам запис, ти забуваєш про усе: проблеми, втому, біль... Так само  відбувається, коли я і на сцені! Як говорять : „Без труда, не выловить рыбки из пруда”, тому попрацювали ми на славу, залишається вірити в те, що результат буде відмінним. Слідом за кліпом має з`явитись новий альбом, роботу над яким майже завершенно!  :)) А ще... А ще... Ні! Що ще, я не скажу! Нехай це буде для вас сюрпризом! ;) До речі, вчора був на концерті у Анастейши! Як кажуть, „Маленька співачка, з великим голосом”! Слово „сподобалось” не підходить. Я в захваті! Вона - найкраща! Гарна музика, фантастичний вокал, сильна енергетика та простота у спілкуванні! Я досі ще під враженнями! :))))

Останні кадри
:)))
Танці-танці-танці...

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 4.3 (23)

Показать смайлы

Комментариев: 1458 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Сонечко, моє!!! Тримайся! Я з тобою!

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной