Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  23.07.2009 03:53:58

Неllo, Брітні!!!!!!!

Привіт!!!! Сьогодні прилетів iз Москви... Два дні перебування у іншій країні не могли не залишити приємних вражень... :))) Ну, по-перше: я побачився з друзями, провів переговори по роботі, погуляв містом, пошопінгувався та, навіть, у метро їздив :) Ну, а по-друге, (думаю, з цього треба було починати) сходив на концерт Брітні Спірс!!!!! Ну що вам сказати... Шоу просто бомба: декорації, балет, постановки, світло, звук, костюми, трюки, режисура і т. д. просто неймовірно! Я знаходився неподалік від сцени, тому мені було все дуже добре видно!!! Пані Брітні виглядала не погано, тільки білявкою їй краще (мені так здається! :) ) Одним словом, все ніби супер, але є декілька „АЛЕ”. Можливо, мені неправильно буде висловлювати свою думку сприводу нюансів, але не можу стриматись... ;))) Отже: я завжди виправдовував Спірс, коли вона, викладаючись на повну у танцях на сцені, співала „під фанеру”! Логічно: танець як елемент шоу компенсує живе виконання співу! Тим більше, голос у неї не сильний - пробачимо! Ви, мабуть, вже здогадались, що жодної пісні на концерті виконано на живо не було. І, що найобразливіше, танці у виконанні Брітні були не такими, як колись - кволо та „напівніжки”, таке враження, що вона не викладалася до кінця. За цілий концерт вона сказала „на живо” :) в мікрофон лише двічі: вітаючись з публікою та ще десь посеред концерту! Не знаю, що було потрібно їй зробити на сцені, але публіка була не дуже вдячною, хоча аплодували добре тоді, коли звучали відомі хіти! Як би там не було, люди йшли з концерту задоволені!!! А от ЗМІ - як завжди, на жаль - без жорсткої крити та обливання брудом не обійшлись... (тут мала би бути жорстка думка сприводу журналістських висловів :( ). Я не критик, а людина, яка має свою думку! Мені сподобалось!!! Навіть зі всіма нюансами. Я задоволений та натхненний побаченим! Втомлений до нестями, дві ночі підряд не сплю, а завтра і фотосесія, і зйомки, і ще багато всього... Але я не міг вам не написати! Тому – ЛЮБІТЬ МЕНЕ :)))))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.8 (15)

Показать смайлы
 

Комментариев: 839 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
первыйнах!
щасливчик:(
ага=0)запись 3 часа провисела-никто не коментил
Антивирус NOD32 старый и проверенный друг в борьбе с вирусами. На сегодняшний день актуальной версией 4.2. ESET NOD32 отлично работает в операционной системе Windows 7. Как и все в нашей жизни, NOD 32 это платный антивирус. Лицензия на одну машину составляет более 1000 рублей в зависимости от вида антивируса. Скачать антивирус nod32 лучше с официального сайта антивируса, а после уже взять у нас ключ для обновления и обновить его до полной версии. Мы рекомендуем выполнять в данной последовательности и не скачивать инсталлятор NOD32 с сторонних серверов. Обновлять антивирус так же следует только с официальных серверов, для этого достаточно взять пароль обновления для NOD32 у нас и Вам ненужно будет беспокоиться о актуальности вирусной базы. Лицензия NOD32, это непосредственно ключи обновления. .Ключи обновления nod32 добавляются или меняются по мере необходимости (по мере бана уже опубликованных ключей). 2.Файл лицензии для ESET NOD32 (nod32.lic) необходим для появления возможности сохранять обновлений в отдельную папку (в дальнейшем эту папку вы сможете использовать как зеркало обновления). Необходимо добавить файл nod32.lic, после чего появится возможность сохранять обновления в папку. (весьма удобно, например, при переустановке винды, или обновления NOD32 на компьютере без доступа в интернет). Ключи, serial, keygen ключи для nod32 Безопасность компьютера Ключи для avast
Мені теж здається що Брітні будо добре з білим кольором волосся, але кожний прагне змінюватися, якщо їй подобається нехай. Мені здається якщо артист який вистурає на сцені не викладається повністю, та співає під фонограму це не повага велика до слухача. Може цьому є пояснення що вона так виступила і ми її не знаємо, але ж все таки якщо щось робити то треба це на 100% викладатися, і якщо ти світова зірка то це просто для неї "-". Ну не зважаючи на це, концерт є концерт,і від нього якісь та емоції отримали ті хто прийшли на концерт. І я думаю, що ті відомі зірки які побували на її концерті для себе зробили якісь висновки, щоб не повторити її помилки.
Причому тут неповага? Танцюючи швидкі танці дихання і так важко регулювати, а ще співати це майже не можливо, хіба що спів не потребує великих навантажень (як у нашій попсі);)
Поддерживаю. Не дай Бог пережить всё то что Бритни, я понимию + мир весь следит за её грязными трусами в лицо одни вспышки папараци.. Не одна психика не выдержит. Она мировая звезда и им всем при жизни приходиться не сладко. Виталий продобного никогда не переживал, да и не дай Боже, в свои годы. Было бы у него всё то, что у Спирс, даже тот возраст, учитывая то что он мужчина пусть, всёравно нам бы не смог, на нашей территории Украины на столько выкладываться как и сейчас и тоже приходил к таким методам как фонограмма и простые диккорации.
другие ж могут
Віталій чого ти себе не бережеш, дві ночі підряд не спати, ти щохоча б трошки поспав, не можна над собою так знущатися!!
От не розумію, коли молода дівчина гоцає по сцені під фонеру, то її виправдовують, мовляв на гоцання всі сили йдуть. Мені це смішно. одразу видно, що виправдовувачі жодного разу не бачили, як дядьки, яким далеко за 50 (а інколи і за 60) з тяжкими гітарами, носяться по сцені, трясуть хаєром, пригають і тд. при цьому видають запаморочливі соло на гітарах, шокують всіх вокальними данними, і це ВЖИВУ!!! жодного натяку на фанеру. одразу згадую концерти Діп Перпл, Назарет та Джудас Пріст. чистий живий звук,100відсотковий відрив на сцені та в залі. От в кого треба вчитись фанерщикам. П.С.*Они лажают под фанеру всех вгоняя в экстаз* - Ю.Шефчук
Многа плюсов! Фанера ничем не может быть оправдана. Настоящие профессионалы должны петь только живьем.
точно... танцюристка значить Бритні спірсом )))
+
тобі + завжди))) не видно тебе, чогось((( Ти куди запропастився??? Заходь Арч, частіше, кАментуй!!!)))
"Шефчук"?....омайгад..Лучше би не писал
Бы*
Всегда удивляюсь тому,во сколько ты делаешь записи-герой:)))Не забывай о нас:)Мы тебя любим,не забываем и ждем от тебя чего-то новенького и взрывного.Так,чтоб все рты от восхищения и восторга пооткрывали:)Порази нас,Виталик!!!!Я в тебя верюА что касается Бритни,то действительно ей лучше в белом цвете.Темный сам по себе добавляет лет.Я придерживаюсь мнения,что на концертах должен быть живой звук.И умение артиста выполнять танцевальные постановки и петь в живую одновременно производит на меня эффект восхищения.Смотришь и думаешь"Вот,таким должен быть настоящий артист!"Это конечно не просто(особенно если песни технически тяжело исполнимы)но возможно.Ты ведь в живую поешь и танцуешь,у тебя это выходит на ура!Скажи пожалуйста,а фотографии с твоих путешествий в Москву и Италию будут?
Привет:) Твой новый пост меня зацепил! Не могла не написать))) Я ЗА ЖИВОЙ ЗВУК! Пусть лучше танцев будет меньше... Восхищаюсь Н.Могилевской, была на ее концертах, больше всего понравился "Этот танец - 1", такое шоу!!! И живой звук!!! Я сидела тоже оч. близко и видела.)) Очень хочу прийти на твой концерт. Интересно, когда планируешь давать концерт в г.Донецке??? Катерина или katerina_2708 )))
Привіт))))Прикольно,хоча я чомусь думала що якщо проходить великий(або не дуже великий)Концерт де виступає лише один(а) виконавець(я) то завжди співають вживу!!!!!!!дякую що пишиш:) І навіть не смій сумніватися що ми тебе ЛЮБИМО,тому що ми завжди тебе любили,любимо і завжди будемо любити=)))
Приветики)))) какой ты умничка) культурно просвещаешься) кстати я тоже за живой звук! фанера это хорошо но только в редких случаях) витаська ты умничка,ты умудряешься танцевать и выкладыватся на полную и петь в живую) буду ждать новых песен и клипа) оставайся таким же))) цём
А мені Брітні ще з дитинства подобається. Незважаючи на всі ці скандали щодо декількох останніх років її життя вона досі залишається моїм кумиром. Мені важлива її творчість, а не особисте життя. Можливо до виконання пісень під фанеру її змусили якісь обставини. Не настільки ж вона стара, щоб не могти відпрацювати концерт вживу
Я ЗА ЖИВЕ ВИКОНАННЯ!
Привіт,Віталік!Добре що попри усі скандали Брітні ,вона дає концерти,записує нові пісні,які одразу ж стають хітами!!!!Класно тобі,я б теж хотіла побувати на її концерті!!!!
Любіть його!!111
ага +++

 Привіт Віталь! Давненько я сюди не забігала, бачу нічого особливо не змінилося, ти як завжди весь в справах - роботі. Щоправда, зміни все ж таки є, остання фраза «Тому – ЛЮБІТЬ МЕНЕ :)))))». Ну просто скромнієш на очах.
Що стосується фанери – дуже прикро, що нею ловживають.

так скромність Віталіку не грозить!!!!!

Если Бритни плохо танцевала, пела под фанеру и не общалась с залом, то получается концерт вышел хорошим только благодаря декораторам, постановщикам, хореографам, осветителям и Т.д.? А я думала, что обычно ходят смотреть на звезду (прежде всего)...

а може то і не БС була?...
По-перше - Віталік завжди судиш з проф. сторони думки, бо ви з Брітні, як там кажуть, коллеги "по цеху", ну тобто по роботі, того тобі помітні ті ньанси і речі, що не сподобалися саме тобі. Звісно фанеру помітять усі, та всеодно.. По-друге Москву не люблю, хоч і не разу там не була, хоча там жорстокий народ і непоблажлий, фу... А на метро можна поїздити по 5 разів на день і в Київі, хоча звісно Віталікові вже не можна, тому він зробив це у Москві, бо у себе в столиці тебе впізнаватимуть, не можна, не можна... Краще, при змозі, усім нам на сайті в альбомі повикладуйте фото де ти був, хочеться побачити, я б була рада.. Я помітила Віталік завжди заходить о пів на другій годині або у другу, завжди.. Саме цікаве, що й вночі, що й у день, час перебігається однаково. Я заходячі сюди, вже знала, що на нас чекає нова тема Блогу!!)))(навіть не здогадувалась, бо звикла)
Та у Брітні вже й вік не той і ми не пережили те, що вона пережида. Можна тільки подякувати, за те, що вона прийшла в таку чудову форму і змогла.. І за Козловського я рада, молодець, на місці видно не сидиш, як ми шалапаї тут усім кістки перемили. Ви згадайте як Кристина Агілера була в Києві і більша частина укр. шоу-бізнесу була по запрошенню, хоча квитки були авртістю від 800 до 9000 грн. шоу порясаюче, хоча і вона співала, під фанеру. Звісно не знаю скільки вартістю коштували квитки на Брітні, та відомо одне, що наш Віталік став хорошою, відомою, заможною, грубо вимовляючись шишкою. Тобто і там його прийняли як треба, не тільки в Україні з купою охоронців на своїх концертах. Схоже йому проплатили, подарували білети у перші ряди тут і він поїхав. Рада звісно, але можна і позаздрити лютувастенько та нехай... Доречі що ВІТАЛІКОВІ, що навіть тому Д.Білану і багатьом ін. теж приходиться спывати під фанеру на вел. концертах усюди, по ТВ, так що.. (нехай 1-2 пісні, але Віталік Козловський теж змушений співати під фанеру на заходах таких, як я сказала)....(
Бляха, а я згадала коли на Козловського гнали, що він фанерщік. Бувавши на його живих виступах, я запевняю, що він молодець і завжди співав і співає в живу. Коротше, недоганяюча організація стояли і довго зі мною теревенили. Віталік приїхав у день провірити мікрофони, відрепетувати, щоб у вечері на тому самому місці дати концерт. Ну і в час репетування, поставили 2-3 пісні фанерні, ну нехай, то ж репетиція.. Через 2 дні, він потім випускав 2й альбом - це я так до слова!!! До цього бувавши на його двох концертах в нашому місці, я знала і впевнена була, що Козловський - life тільки співає. Хоча його організація 3 людини, недоганяючі доводила інше.. "ЩО Козловський буде співати тільки під фанеру. Ніколи в їх закладі, приїзджаючи зірки не співали у той час у живу і Козловський не виключення", цим вони зпростовували і не разу не чуючи Козловського, (бо концерту ще у день не було), що Козловський наш фанерник і буде діяти за правилами закладу. Не пам'ятаю вже, довела конкретно чи не довела, що Козловський усюди співає живо, але стоїло відповісти: "Ось у ввечері і почуєте..", звісно пришилепкувата організація прогавила цей спір.. Та ладно, були б звичайні робочі чи ін., а то самі організатори концерту Козловського так облажалися, почувши на реппетиції фанеру, придурки.. Ги-ги. Ще пам'ятаю в ШоуМанії показали інтервью клубної музики, де прокурений хлопець, тявкнув на всю країну в інтервью: "Краще слухати таку музику і видриватися на повну, чим пісні Козловського під фанеру", звісно та людина не бачила і не чула на концертах пісні Козловського, щоб таке казати - це було в цьому році, 2 місяці потому.
видно, що В.К. писав під еммоцією, головне, що візуальний редактор у нього працює, а щось в мене не се не те... букику))) Нічого, молодець хлопце, хоч не забув відвідувачів, свій ХБ - тобі респект, поділився враженням. Звісно, не відповіси, що й як було, як отримав квитки, як поїхав, що там було, що бачив.. Сподіваюсь тільки на фотки на твоєму сайті, ну і може в прессі якісь розповіді чи ссилки, про твою поїздку))
Ото вже скромняга, не те слово... Ну якщо просиш, любимо, любимо... Куди ж ми без тебе і увесь укр. шоу-бізнесс??! Ото і любимо і такого і сякого і будь-якого.. Головне, що ЛЮБИМО, хі))) хоч не сильно це помітно і без віддачі, та всеодно.. ЕХ.. Козловський, Козловський..
А я ото думаю... Куди ж наша Марина Хорольська з міста нашого пропала на 2, вже 3 дні і в Онлайні навіть нема і нема зовсім... Тепер по здогадкам ясненько стало)))
по любасу Віталік не сьогодні вночі, так завтра зайде, поккоментує тут. А мені здулі дві відповість( Заї**ла я його, м'яко кажучі. Гляди, я ж хороших намірів тут комментую і відписуюсь і нормальної думки. Тому без образ Все good!
Точно кажу, що може сьогодні зайде близько 1ї, може 2ї год. ночі, а може завтра в 12:00-14:00, або вночі у той час. Я звикла, так виходить у В.К., як по розпису і розпорядку. Ото впевнена була, що тему зтворив вже, ввійшла і справді створив і гадати, віддчувати щось не треба було, впевнена була) За то не так образно, що далі не почав нікому комментувати, крім мене, а пішов відпочивати по людяному. Головне розписав враження свої і на тому раді і дякую, чесно кажу. Круто! Слід. етап - це Італія. Не забудь теж розповісти про все що там тебе чекає і про зустріч з близькою людиною, про яку ти мріяв більше 2х років (з дня твого сольника), а якщо загалом, то мріяв 10 років!!! Чекаємо!..
**ЛЮБІТЬ МЕНЕ :)))))** Молодец!
жжош!
Вот что поэтому поводу думает Сергей Лазарев! В чем-то ваши мнения похожи! Лю.... вас! По свежим следам Только что вернулся с концерта Бритни! В голове дикое возмущение! Нет, не по поводу Самой Бритни и ее шоу-это все великолепно и со вкусом, пусть и под 100 процентную фонограмму! Я возмущен залом! Когда же вымрет СОВОК , друзья? Ну когда мы уже привыкнем к тому, что артист не обязан в ножки кланятся и целовать вам пятки только за то, что вы купили билет на его концерт и потратили кровные заработанные ..дцать тысяч! Зал был МЕРТВЫЙ! Так стыдно за эту ЗАКОМПЛЕКСОВАННУЮ РОССИЙСКУЮ ПУБЛИКУ! Это уже не первый раз я ощущаю на концертах западных звезд у нас в России! Стыдно! Очень! Неискоренить в нашем народе Шансон и советскую эстраду! Ужас! Шоу выверенно по секудам и до мелочей, такие правильные акценты! Несмотря, на то, что было яркое шоу ,отличные идеи, танцоры и костюмы -публика явно ждала чего-то другого! Видимо, Бритни должна была прыгуть в зал и начать собирать цветы и целовать всех, как это делают многие наши артисты, видимо должна была орать «Я не вижу ваши руки»( причем на русском), запеть «КАЛИНКУ»- тогда зал был бы в восторге! Но это ШОУ МИРОВОГО УРОВНЯ, а не местячковые пляски! Но успех даже такого шоу во многом зависит от публики! Публика НЕ ПОНЯЛА! Просто пока не дано ! И еще! Олимпийский- неудачная площадка для этого шоу! Наши Организаторы просто забили на то, что шоу расчитано на круглую арену, тк сцена посередине- Бритни работает на все 4 стороны! В итоге Бритни работала полвечера спиной к 20 тысячной толпе, а лицом к горстке фанатов и на пустые трибуны! Обидно! Очень! Не думаю, что после такого приема она когда-то еще вернется в Россию ! Спасибо Бритни и ИЗВИНИ!
Рекомендовал эту запись

Любимо-любимо ;-) Написать пост в такое позднее время - это подвиг :-)

Рекомендовал эту запись

=)

НЕ любимо, а обожнюємо, хи-хи))) Правда! Як би не любили не писали б, не заходили в ХБ, не відвідували.. БуКиКу))) Цём!
Приветик! Ну наконец ты зделал новую запись. Хорошо что побывал на концерте, Бритни мой кумир с детства! Что была фанера, то простительно. Зато шоу было клевое! Очень клево что едишь в Италию. Маму навестишь. Помню твой первый сольник когда ты пел " Чорнобривці" и начал плакать, подошол к маме и обнял ее. Я сидела тогда в зале и емоции просто переполняли меня. Ты молодец на концертах. Когда планируешь клип снимать???@@@
Виталий, спасибо, что поделились своими впечатлениями о концерте. Хоть я и не увлекаюсь творчеством Бритни, но мне было интересно прочесть этот пост. Что и говорить, шоу у них хорошее, но наши украинские артисты намного талантливее, вот только средств не хватает на такие грандиозные шоу.
Еще бы, после того как она пережила две беременности, родила двоих детей, пережила наркозависимость, дипрессии, срывы, лечение конечно она уже не может выкладываться как раньше, организм возобновить нужно время + возраст - она уже не тот подросток чтоб скакать на сцене, НО думаю годик-два и не одна поп пивичка до нее по уровню не дотянет.
Фпэсду папсу
О, бєдний і нещасний Віллє!!! Він би не пережив, знаючи шо з його фейсом на аватарі хавать брітні!
Дякую Віталій, звичайно не любити Тебе не можливо:)))!!! Ти чудовий і щирий друг! А, головне - простий, веселий і відвертий! На критичні висловлювання - дивись простіше (скільки людей, стільки і думок)! Вдалої, легкої фотосесії Тобі і успішної зйомки!!! Чекаю на дивовижні результати!!!

Не любить Виталика еще как можно, но не в этой жизни!
Здесь кое-кто грозился что забивает на Козловского... Не вижу результата?
WoW. А хто па'ятає як на "Танцюю для тебе" ІРИНА МЕРЛЕНІ витанцьовувала під Брітні, двічі і цей еффектний лизок локтя??? Коли Костецький на руках плигав, типу ЛЕВ і у кінці ще Лілія Підкопаєва вийшла третьою??? Не знаю, може комусь і сподобалось, завдяки чому Мерлені і виграла цей проект і перетанцювала В.Бондарчука і саму Олену Шоптенко. Тоді ще Ксенія Горб була травмована =-((( Доречі як я помітила Ксенія Горб частіше усього займає 3ті місця у всіх проектах: З нашим Віталіком у "Танцях з зірками", 2гу частину я не хочу коментувати, там було несправедливо, коли Неліпа, грубо кажучі, перетанцював наших Горб і В.К. - там була лажа, у Макса росли ноги не з того місця, а жюрі облажалися по повній (про це читайте потім). Кажучі про І.МЕРЛЕНІ, може комусь сподобався той номер пародія на Брітні але я ухахатувалась, з тілоскладу і так званої пластики і приті Ірини, коли вона так еффектно виробляла все те на паркеті... Може жалюгідна пародія на Брітні але для Мерлені з Костельцим + Підкопаєва це й був найкращій номер за її історію проекту.)
лизок локтя????
По - перше, ми тебе і так любимо...))))))) По - друге, я особисто дуже за тебе рада. Знаю, що ти гарно провів час. Молодець.Люлю)))))))
та да лю-лю ми його, всі дівчатка лю-лю) На усіх тебе Козлові4 не вистачить і це факт і ти нас не лю-лю, а всі тільки і мріють про лю-лю Козловського і це не для кого не секрет! 00 Ото і заздрісно мені за Козловського і Козловському, аж аж... Ніяк не заспокоюся! люль, люлі, люлькі))) Ну правда ж???
Ото хотіла раніш написати, свою думку про проект "танці з зірками - 2", херово все там було. Просто не було особливої змоги і пересічної теми, хоч з'явилася. Так ось напишу... Пам'ятаєте дуель Максима Неліпи у парі з еффектиними танцюристками як Олена Шоптенко (або Ганна Пелипенко, не пам'ятаю). Ото був ор. Коли Неліпа плясав, за щo Козловського з Горб туранули, нізащо, хоча невооружонним оком видно було як Козловський вмів танцювати і як Неліпа Максим витрибенькувався зі своїми життєвими жартами але не тацювати((( Коротше на слід. проекті його опустили по повній, за всю історію проекту і як найдалі не було такої ганьби як йому поставили "3" із 10-балки. І на слід. проекті його туранули зразу та й сам зізнався: "Бог не дарував мені змогу танцювати, але подарував таку сім'ю ы дружину..." Всі це розуміли і знала вся країна. Це було провально, звісно((( А Горб Ксенії завжди щастить з числом 3- середром : 1) З В.К. на "Танцях з зірками" 2) Олега Лісогора штудуючи, будучи вчителем парі Лісогора і.. (жінка яка старалася заради чоловіка - інваліда, думаю усі пам'ятають). 3) На 2му проекті "Танцюю для тебе - 2", з боксером-чемпіоном В'ячиславом Узілковим, хоча там було доволі проблематично з-за травми, звісно і без цього вона б була коронована БРОНЗОЮ. А на "Танцях з Зірками-2" з В.К. вона теж могла зайняти призове місце і побачили б номери і пірата через 20 років з Горб, який намічався номер, а з-за цієї лажі жюрі, така облава і всеодно Макса туронули і така еффектна танцюристка не змогла як О.Шоптенко, як відомо: "Поганому танцюристу ... заважають" - так то і тому Неліпі Максу, хоча давно це було, а я згадала, обурення було не мале і зараз пам'ятаю. Якщо Козловський танцювати вміє, значить вміє, нічого поганого не скажу, живе цим!!!...
я не зрозуміла ти про "Танці з зірками 2,чи 3"мені було прикро шо Віталіка турнули,і за Горб з Узелковим прикро,бо Шоптенко залишили,чоч вона мала піти з проекту раніше,а як ми висловлювались на форумі "Танцюю для тебе2",щоб їх повернули так ніхто і пальцем не пошивелив з організаторів цього проекту!!!!Взагалі я з нього розчарована!!!!
так вибачай, "Танці з зірками - 3", я товком забула вже, а того ньюану с Максом Неліпою не забула і вирішила тільки-но відписатися. А кого повернути хотіли??? Горб була не в змозі, ви ж знаєте, це невитримна біль, але вона від антибіотиків трималась на сцені до останнього але на неї без болі не взглянеш, всім було шкода дуже і не витримно дивитись на її муки на проекті, я не можу уявити, бо ніг сама ніколи, не била не ламала.. А Шоптенкто молодець + Бондарчук 2й sexsi-символ в укр. шоу-бізі, як його називають там.. Вова Зеленський з нею, був крутіший і прикольніший всеодно, хоч і не секс-символ, але символ гострого гумору і гарного настрою по всій тер. України. А Василь, то Василь, всеодно не той SEXsi-символ, що Віталій... Василій, Віталій, созвучно але не сильно(((
Виталий, пожалуйста, не печатайте таким мелким шрифтом, а то плохо видно
та нє, то людина писала під еммоцією, я одобрюю, тільки но довгувато прокрцчувати, хм))
Ты Виталий? Вопрос не тебе задан.
Доречі ВАМ здається, що це дикувато, 2 ночі майже не висипатись і в 3 ночі доповзати до Блогу, до ноуту??? ТАК відкрию правду!!! Козловському це у порядку звичайних речей, не перший рік... Він спить по 4 - 5 год. на добу і таке може продовжуватися 3 діб, включаючі кожен день: зєйомки, реппетиції, переліти, пересування, переїзди з міста в місто, аффтографф-сессії, 45хвилинні - одногодинні - двохгодинні концерти, викладування на повну публіці, потім об 23, або аж 3й год. в готель, о пів на шосту вставати, знову на потяг, в ін. місто або столицю, там його чекає той самий розклад: приїзд, репеетиції, радіо-запис, екскурсія по місту, аффотографф сессія, потім вечірній концерт, зауважуючи те, як його приймуть організатори і як сприймуть. + фанатки, що лізуть на сцену, що лізуть до машини, що бігають за ним позаду переслідують і таке інше... ВИ ГАДАЛИ ЛЕГКО БУЛИ ВІТАЛІЄМ КОЗЛОВСЬКИМ???!!! Ви помиляєтесь!!!))) Це іспит життя і бути такою зіркою Шоу-бізнессу??? Значить ви не туди протрапили... Включаючи кризу, кошти, процесс їх заробляння і витрачання. Цей кругообіг, бумеранг 9 сьогодні дав сольник, завтра вже за цей кошт потребують новий хіт, шлягер, кліп і диск!!! Якщо немає... Просто викинуть з шоу-бізнессу поступово... Тому Козловський не спить, а старанно мучає себе роками заради всього того, що надбав. Можна тільки поопладувати на концерті, прийти і за це вручити 1 -10й - 20й букет квітів і се інше. За те можна і сказати: "Любіть мене". Ніхто за таку фразу не засудить, а підтримає)))))))))))))))))))))))
Віталік,помоєму за любов народу тобі немає чого хвилюватись!Три золотих диски про що небудь та говорять!!!!Випускай 4й і переконаєшся!!!!
Нє.. так здається, що від нас залежить усе. Це від коштів, організації, попиту на ринці муз. товарів на тер. України, капітало-вкладення за розповсюдження тиражів. Всі ті 50-60 тисяч всеодно повністю не розходяться, тільки половина і такі тиражі беруться тільки тому, що продавець, той хто закладується, знає, що цей товар краще розійдеться ніж інший, що на прилавках, за що В.К. потім, на початку кропотливо витрачається, так само і заробляє на цьому, потім може при бюджетній змозі перевидасти тираж і буде впевнений в тому ж успіхові видання. З цього і починається сольний попит на концерти по містам, ціни, що не згасають, а тільки підіймаються на таку вельме-шановну зірку. Не все так легко, як нам здається... Та всеодно цей коммент не несе ніякого - чи +, просто так і є і це правильно і чудово, мати тай успіх. Хто, де і за чим стоїть, то вже інша справа і не потрібна для осмислення, чи знання..
але диски всеодно розкуповують,кількість їх неважлива!головне що є люди які їх купують!хоча з можливостями інтернету не факт!!!!
Я згадала коли на Козловського гнали, що він фанерщік відкрито мені особисто!!! Бувавши на його живих виступах, я запевняю, що він молодець у цьому і завжди співав і співає в живу. Коротше, недоганяюча організація стояли і довго зі мною теревенили. Віталік приїхав у день провірити мікрофони, відрепетувати, щоб у вечері на тому самому місці дати концерт. Ну і в час репетування, поставили 2-3 пісні фанерні, ну нехай, то ж репетиція.. Через 2 дні, (він потім випускав 2-й альбом "Нерозгадані сни" - це я так до слова). До цього бувавши на його двох концертах в нашому місці, я знала і впевнена була, що Козловський - під life тільки і співає. Хоча його організація 3 людини, недоганяючі доводила інше.. "ЩО Козловський буде співати тільки під фанеру. Ніколи в їх закладі, приїзджаючи зірки не співали у той час у живу і Козловський не виключення", цим вони зпростовували і не разу не чуючи Козловського, (бо концерту ще у день не було), що Козловський звичайний фанерник, як і всі і буде діяти за правилами закладу. Не пам'ятаю вже, довела конкретно чи не довела обратне, що Козловський усюди співає живо, але стоїло відповісти: "Ось у ввечері і почуєте "фанеру" під Віталія..", звісно пришилепкувата організація прогавила цей спір.. Були б звичайні робочі чи ін., хто не чув до цього В.К. спів, а то самі організатори концерту Козловського так облажалися, почувши на реппетиції фанеру, придурки... Ще пам'ятаю в ШоуМанії показали інтервью клубної музики, де прокурений хлопець, тявкнув на всю країну в інтервью: "Краще слухати таку музику і видриватися на повну, чим пісні Козловського під фанеру", звісно та людина не бачила і не чула на концертах пісні Козловського, щоб таке казати - це було в цьому році, 2 місяці потому.
ЛЮДИ чекайте!!! Ввідчуваю, що сьогодні тут Козловський з'явиться уночі, чи зараз... Блог наврядче кине без комментів і тему яку устиг так жваво створити!!!...
Так круто, за добу більше 60ти повідомлень - це доводить попит на зірку і не оминаючого ставлення це уж точно.
Учитывая, что здесь практически только твои комменты.
Ото так задумалась... Десь близько 20 липня, хваць і нашої Марини немає в місці, нікому ані слуху, ані духу, ані слова... І сьогодні не видно, не чутно і не пахне навіть, я вже засмучена і дуже за нею скучила... По здогадка ясно, де вона і з ким була і при яких обставинах. Точно чи ні?.. Не впевнена але здогадуюсь)))
На рахунок живий-неживий звук, то я вважаю, що на власних сольних концертах артист повинен виконувати пісні наживо. Бо який толк з такого концерту? Кайфу ніякого не вловиш. З таким приколом можна сидіти вдома, включити альбомчик свого кумира і дивитись на фотку або просто переглядати його кліпи. На одне і те саме виходить. А під фанеру можна виступати на якихось корпоративчиках або загальних концертах, де артист виконує максимум 3 пісеньки. Недавно був на концерті однієї американської поп-співачки. Бажання йти не було ніякого. Але не пожалів, що пішов. Дівчина виклалась на всі 100. Почала свій виступ з пісні MJ Thriller. Я був шокований, такого бездоганного виконання я ще не чув (ну крім Майкла). Відеоролики, освітлення, хореографія - шикарні. Хлопці з її танцювального мали якраз цього року виступати з MJ, але...((( Факт того, що вона танцювала з ними на рівні, а яка пластика тіла..., і ні разу не свальшивила чи ще щось, при чому в неї проблеми з горлом. І ніякі танці не стали проблемою. Просто потрібно над цим працювати. А концерт був шикарний. Шоу. До речі, в її День народження. І вона не дві ночі не спить, а тижнями. А ти, Віталію, тримайся хлопче. Багато працюй і далеко зайдеш.
Доречі, про Брітні.. Ніколи нею не захоплювалась, тим паче її талантом співу, хоч від фанеру, хоч "не під", одна пісня за все життя сподобалася її молодості і фільм який я не дивилася))) Для мене дійсно легенда тепер ЛАРА ФАБІАН, подивіться її концерт хоч по запису, уривками. Я шаленію від її співу - це щось неймовірне. Це дійсно світова легенда Франції, ця співачка пішла слідом по стопам за славою Селін Діон і Уїтні Хьюстон!!...А такі як Брітні Спірс, Періс хілтон - це не POP, то звичайна попса, може грубо але справедливо. А В.К. йде по стопам Сергія Лазарєва і Дмитра Білана і я скажу чесно, що він нічим не гірше у нас в країні ніж ті співаки кумири-ідоли дівчат))) Просто він чимось інший, але успіх їх поєднуть. А такі як Бондарчук хай, Борис Апрель, Дантес та й ще молодші виконнавці на У., щось вподоби і навзгвалт Козловського Віталія. Усе пізнається в порівнянні, я придержуюсь цієї приказки.
Так-так, ще не вечір, а Козловський так і нема, але до 4ї год. ранку можна комусь і почекати, а комусь і спатки, а комусь і зовсім... коєчка лікарняна, може псих-лікарняна, комусь своя чиста і урочиста. Мдя, пробачай за бруд, засорила, замусорила цей блог, I'm sorry, I wanted this write, but I can'not... ALL!
ну якШо не сёдня, то завтра точно буде або в 11, або в 12 год., до 3ї-4ї, макс. 5ї моно чекати, або 22:00, 23 чи 3ї год вечора, ночі.. Головне може хазяїн цього цартсва може з'явитися, подарує по смайлу і то не всім. Жаль мало, що розповість але не погано б було поділитися враженнями з поїздки, викласти фото на сайті і розказати у 2х словах про плани на майбутнє, про Італію, чи про зьомки кліпу наступного, чи виходу альбому. Звісно піснями, з-за інету, радіо-прослуховування, презентацій, вже не здивуєш, всі ми їх чули, знаємо але яскраву, гламурну обкладинку кортить побачити - це додасть нового дизайну і самому оф. сайтові V.К. Про образ в 4-му альбомі так і не відомо((( У другому був сенс і дуже вражала не сама обкладинка, а й досі дизайн сайту під 2й альбом, 1-й чипляв своїми висловами відомих драматургів, письменників. 3-й, додавав дорослості і спокою. 4й який буде? (не хочеть бачити образ bad boy, що є вже ним близько року, як на сцені). Хочеться бачити фото, що з останньої проф. фотосессії, що викладена на сайті, вона краща)... А краще випустив би вже DVD, серьозно, з уривками твого життя, відпочинку, бо у кліпі "Загадай", ми бачили доволі мало і дуже, на любітельску камеру... А добре б було, якщо обрали в найкращі уривки десь на годин 5, з моменту початку, від усіх переїздів закордон, до дня народження, до сьогоднішнього дня в Москві і т.ін., включаючі що було "за кадром", з уривків усіх кліпів. Було б кльово! Усі б фани і прихильники дивились з задоволенням, а то ти знімаєш все на люб. камеру собі і мало хто повністю це бачив, вірніше ніхто зовсім, з 2год. фільму, на одну касету, ми бачили уривки тільки по пів. хв. і то раз, у якомусь шоу, а це неподобство, треба робити вже фільм про свою сольну карьеру нам і життя "Віталія Козловського поза сценою"!..
не погано б було поділитися враженнями з поїздки, викласти фото на сайті і розказати у 2х словах про плани на майбутнє, про Італію, чи про зьомки кліпу наступного, чи виходу альбому. Звісно піснями, з-за інету, радіо-прослуховування, презентацій, вже не здивуєш, всі ми їх чули, знаємо але яскраву, гламурну обкладинку кортить побачити - це додасть нового дизайну і самому оф. сайтові V.К. Про образ в 4-му альбомі так і не відомо((( У другому був сенс і дуже вражала не сама обкладинка, а й досі дизайн сайту під 2й альбом, 1-й чипляв своїми висловами відомих драматургів, письменників. 3-й, додавав дорослості і спокою. 4й який буде? (не хочеть бачити образ bad boy, що є вже ним близько року, як на сцені). Хочеться бачити фото, що з останньої проф. фотосессії, що викладена на сайті, вона краща).
А кльово було б, якби випустив би вже DVD, серьозно, з уривками твого життя, відпочинку, бо у кліпі "Загадай", ми бачили доволі мало і дуже, на любітельску камеру... А добре б було, якщо обрали в найкращі уривки десь на годин 5, з моменту початку, від усіх переїздів закордон, до дня народження, до сьогоднішнього дня в Москві і т.ін., включаючі що було "за кадром", з уривків усіх кліпів. Було б кльово! Усі б фани і прихильники дивились з задоволенням, а то ти знімаєш все на люб. камеру собі і мало хто повністю це бачив, вірніше ніхто зовсім, з 2год. фільму, на одну касету, ми бачили уривки тільки по пів. хв. і то раз, у якомусь шоу, а це неподобство, треба робити вже фільм про свою сольну карьеру нам і життя "Віталія Козловського поза сценою"!..
Народ!!! Очень нужна ваша помощь!!! Проголосуйте за Виталия Козловского и его песню "Только рядом" на сайте Русского радио в хит-параде "Золотой граммофон"!!! И выложите эту картинку у себя в блоге http://cs4105.vkontakte.ru/u6526744/36200000/x_01ef9810.jpg !!! Заранее огромное спасибо))))
Голосовали уже:)
Ура, быстровато за пол суток МЫ все подняли рейтинг Козловскому на сайте http://ua.rusradio.com.ua/hitparad.php - теперь он на первой ступеньке, т.к. вчера вечером был только на третей. При мне имел приблизительно 17%, учитывая то что я проголосовать успела уже 4-ды из разных источников (верьте, хоть нет, мне всёравно) и мн. др. люди и тот кто организовал - этот круговорот В Контакте. Молодец ЛЕРА!!! Теперь он имеет рейтинг и первую ступень в хит-параде 31,6% - врядли его догонят др. песни из хит-парадов. Меня поражает то, что из 20-ки, проголосовали только за 10 песен, остальные 10 пустуют с процентом 0% - это жерстоко. Не забывайте голосовать и на след. нед. Так хиту "Только рядом" Виталия Козловского поможет продержаться на первой ступени не мало недель, некоторые исп. держались таким образом и по пол. года, всё зависит от наших с вами голосов (кому это интересно на ХБ, заходите, голосуйте)...
http://ua.rusradio.com.ua/hitparad.php - да кстати вот сайт, где стоит проголосовать за исполнителя!!!
я тоже там был )))) и не соглашусь, что бритни в танцах себя плохо проявила. отлично танцевала на ровне со своим балетом. вялости не видел. насчёт публики...стоял в танц партере - и мне как-то до хлопанья и криков было...давили по-страшному. видел лолиту,данко, но не тебя )))))))) сам позавчера приехал. фанера нисколько не смутила. шоу - нереально красиво. согласен!
Не пройшло 20 с зайвим хв., як В.К. займає в хіт-параді 2гу сходинку, на сайті рос. радіо. Ну що поробиш? Київський ФК старався, розсилав запрошення на голосування, ну нічого... ЩО є то є... Мені якось всеодно, не моя ж пісня, просто тут стоїло зауважить, попередить.
Неllo, Віталік!!!11
Не знаю, по натуре или сплетни и утки, но только что в повторе прослушала на русском радио "Золотой грамоффон" от Сергея Галибина такие новости слышу... На той неделе В.К. был на 13 месте, но уже от голосов не будет. Факт в том, что диджеии наши сказали такую новость: "Виталий Козловский записался в библиотеку и даже завёл билютень и читательский билет, ради того, что бы читать КАМАСУТРУ. Что бы продолжать завоёвывать свою любимую девушку Марину и удивлять...". Ну за НИХ я рада, что они такая пара. Но такую утку стоило выдумать ещё как... Чесно - это не мой язык и очередной бред, что я пишу на В.К. на ХБ, а реально только что услышала по радио такую новость))) Женился бы лучше и этим удивил бы Хорольскую, а то что ты SEX-символ, мы знаем, верим на слово)))))
І ТАК ДУЖЕ ЛЮБИМО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Так, Вітася, зловити тебе нажаль не дуже просто!!! Як у тебе тільки часу вистачає на все!!!??? Ти справді НАЙКРАЩИЙ!!! Ти співак, яким може і повинна гордитися вся країна, бо ти досяг дуже величезних исот!!! І особливо я горжуся тим, що живу з тобою в одному місті і що у нас у Києві та на Україні є такий ЧУДОВИЙ СПІВАК, як ти!!! Я тебе дуже Та бажаю всього найкращого!!! Вітася, скажи, чи довго нам ще чекати на твій новий кліп??? Бо я вже дуже хочу його швидше побачити, адже я знаю, що він буде неперевершений!!! А ось я зробила фотку, ну як тобі???

тема блогу В.К. мені сподобалася... Під приємною еммоцією писав о такій годині - похвально!..

Люди,а хто знає коли в Віталіка інтерв*ю на http://www.nezabarom.ua/interviews/id-58/?
Віталька, у попередній темі ти якось писав, що їдеш в Італію до мами!!! Як провів свій відпочинок у мами??? Як тобі сама країна, сподобалась??? Хотів би поїхати туди ще раз???
31.07.2009 - Італия. Він там тільки буде... Сьогодні він, здається у Дніпропетровську але не схоже, що він в тому місці буде давати концерт, да й то не важливо. Сподіваюсь після приїзду він поділиться враженнями с поїздки і зустічі з мамою, сподіваюсь цим блог не омине і обов'язково покаже відео і фото і дасть десь інтерв'ю на ТВ-каналі і прессі.
Дякую!!! Бо я вчора заходила на сайт у "Афішу", а на число навіть не подивилася!!!
Здравствуйте Виталий! А Бритни Спирс когда-то была моим кумиром. Когда я в школе училась у нас в классе одно время её слушали. 1.Любимое время года? 2.Какая фигура Вам нравиться у девушки ноги губы грудь попа? 3.В программе « Ikra « Вы говорили что прощали измену. Как можно такое простить когда человек переспал с другим? Я думаю что после измени всё рушиться. Если человек изменил 1 раз это обязательно повториться рано или поздно. 4.Я спрашивала недавно на счёт Вашего отношения к сексу без обязательств Вы ответили что без обязательств не обойтись из-за ребёнка но можно же пользоваться презервативами и избежать последствий это без намёка не подумайте обо мне пожалуйста ничего такого 5. Кто с Вами на этой фотографии? Мама? 6. Когда Вы выпустите DVD со всеми клипами?
ну чого ж неможна : простив і послав куди подалі!

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua