Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  23.07.2009 03:53:58

Неllo, Брітні!!!!!!!

Привіт!!!! Сьогодні прилетів iз Москви... Два дні перебування у іншій країні не могли не залишити приємних вражень... :))) Ну, по-перше: я побачився з друзями, провів переговори по роботі, погуляв містом, пошопінгувався та, навіть, у метро їздив :) Ну, а по-друге, (думаю, з цього треба було починати) сходив на концерт Брітні Спірс!!!!! Ну що вам сказати... Шоу просто бомба: декорації, балет, постановки, світло, звук, костюми, трюки, режисура і т. д. просто неймовірно! Я знаходився неподалік від сцени, тому мені було все дуже добре видно!!! Пані Брітні виглядала не погано, тільки білявкою їй краще (мені так здається! :) ) Одним словом, все ніби супер, але є декілька „АЛЕ”. Можливо, мені неправильно буде висловлювати свою думку сприводу нюансів, але не можу стриматись... ;))) Отже: я завжди виправдовував Спірс, коли вона, викладаючись на повну у танцях на сцені, співала „під фанеру”! Логічно: танець як елемент шоу компенсує живе виконання співу! Тим більше, голос у неї не сильний - пробачимо! Ви, мабуть, вже здогадались, що жодної пісні на концерті виконано на живо не було. І, що найобразливіше, танці у виконанні Брітні були не такими, як колись - кволо та „напівніжки”, таке враження, що вона не викладалася до кінця. За цілий концерт вона сказала „на живо” :) в мікрофон лише двічі: вітаючись з публікою та ще десь посеред концерту! Не знаю, що було потрібно їй зробити на сцені, але публіка була не дуже вдячною, хоча аплодували добре тоді, коли звучали відомі хіти! Як би там не було, люди йшли з концерту задоволені!!! А от ЗМІ - як завжди, на жаль - без жорсткої крити та обливання брудом не обійшлись... (тут мала би бути жорстка думка сприводу журналістських висловів :( ). Я не критик, а людина, яка має свою думку! Мені сподобалось!!! Навіть зі всіма нюансами. Я задоволений та натхненний побаченим! Втомлений до нестями, дві ночі підряд не сплю, а завтра і фотосесія, і зйомки, і ще багато всього... Але я не міг вам не написати! Тому – ЛЮБІТЬ МЕНЕ :)))))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.8 (15)

Показать смайлы

Комментариев: 839 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Не любить Виталика еще как можно, но не в этой жизни!

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4