Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  23.07.2009 03:53:58

Неllo, Брітні!!!!!!!

Привіт!!!! Сьогодні прилетів iз Москви... Два дні перебування у іншій країні не могли не залишити приємних вражень... :))) Ну, по-перше: я побачився з друзями, провів переговори по роботі, погуляв містом, пошопінгувався та, навіть, у метро їздив :) Ну, а по-друге, (думаю, з цього треба було починати) сходив на концерт Брітні Спірс!!!!! Ну що вам сказати... Шоу просто бомба: декорації, балет, постановки, світло, звук, костюми, трюки, режисура і т. д. просто неймовірно! Я знаходився неподалік від сцени, тому мені було все дуже добре видно!!! Пані Брітні виглядала не погано, тільки білявкою їй краще (мені так здається! :) ) Одним словом, все ніби супер, але є декілька „АЛЕ”. Можливо, мені неправильно буде висловлювати свою думку сприводу нюансів, але не можу стриматись... ;))) Отже: я завжди виправдовував Спірс, коли вона, викладаючись на повну у танцях на сцені, співала „під фанеру”! Логічно: танець як елемент шоу компенсує живе виконання співу! Тим більше, голос у неї не сильний - пробачимо! Ви, мабуть, вже здогадались, що жодної пісні на концерті виконано на живо не було. І, що найобразливіше, танці у виконанні Брітні були не такими, як колись - кволо та „напівніжки”, таке враження, що вона не викладалася до кінця. За цілий концерт вона сказала „на живо” :) в мікрофон лише двічі: вітаючись з публікою та ще десь посеред концерту! Не знаю, що було потрібно їй зробити на сцені, але публіка була не дуже вдячною, хоча аплодували добре тоді, коли звучали відомі хіти! Як би там не було, люди йшли з концерту задоволені!!! А от ЗМІ - як завжди, на жаль - без жорсткої крити та обливання брудом не обійшлись... (тут мала би бути жорстка думка сприводу журналістських висловів :( ). Я не критик, а людина, яка має свою думку! Мені сподобалось!!! Навіть зі всіма нюансами. Я задоволений та натхненний побаченим! Втомлений до нестями, дві ночі підряд не сплю, а завтра і фотосесія, і зйомки, і ще багато всього... Але я не міг вам не написати! Тому – ЛЮБІТЬ МЕНЕ :)))))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.8 (15)

Показать смайлы
 

Комментариев: 839 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Доречі ВАМ здається, що це дикувато, 2 ночі майже не висипатись і в 3 ночі доповзати до Блогу, до ноуту??? ТАК відкрию правду!!! Козловському це у порядку звичайних речей, не перший рік... Він спить по 4 - 5 год. на добу і таке може продовжуватися 3 діб, включаючі кожен день: зєйомки, реппетиції, переліти, пересування, переїзди з міста в місто, аффтографф-сессії, 45хвилинні - одногодинні - двохгодинні концерти, викладування на повну публіці, потім об 23, або аж 3й год. в готель, о пів на шосту вставати, знову на потяг, в ін. місто або столицю, там його чекає той самий розклад: приїзд, репеетиції, радіо-запис, екскурсія по місту, аффотографф сессія, потім вечірній концерт, зауважуючи те, як його приймуть організатори і як сприймуть. + фанатки, що лізуть на сцену, що лізуть до машини, що бігають за ним позаду переслідують і таке інше... ВИ ГАДАЛИ ЛЕГКО БУЛИ ВІТАЛІЄМ КОЗЛОВСЬКИМ???!!! Ви помиляєтесь!!!))) Це іспит життя і бути такою зіркою Шоу-бізнессу??? Значить ви не туди протрапили... Включаючи кризу, кошти, процесс їх заробляння і витрачання. Цей кругообіг, бумеранг 9 сьогодні дав сольник, завтра вже за цей кошт потребують новий хіт, шлягер, кліп і диск!!! Якщо немає... Просто викинуть з шоу-бізнессу поступово... Тому Козловський не спить, а старанно мучає себе роками заради всього того, що надбав. Можна тільки поопладувати на концерті, прийти і за це вручити 1 -10й - 20й букет квітів і се інше. За те можна і сказати: "Любіть мене". Ніхто за таку фразу не засудить, а підтримає)))))))))))))))))))))))

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua