Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  23.07.2009 03:53:58

Неllo, Брітні!!!!!!!

Привіт!!!! Сьогодні прилетів iз Москви... Два дні перебування у іншій країні не могли не залишити приємних вражень... :))) Ну, по-перше: я побачився з друзями, провів переговори по роботі, погуляв містом, пошопінгувався та, навіть, у метро їздив :) Ну, а по-друге, (думаю, з цього треба було починати) сходив на концерт Брітні Спірс!!!!! Ну що вам сказати... Шоу просто бомба: декорації, балет, постановки, світло, звук, костюми, трюки, режисура і т. д. просто неймовірно! Я знаходився неподалік від сцени, тому мені було все дуже добре видно!!! Пані Брітні виглядала не погано, тільки білявкою їй краще (мені так здається! :) ) Одним словом, все ніби супер, але є декілька „АЛЕ”. Можливо, мені неправильно буде висловлювати свою думку сприводу нюансів, але не можу стриматись... ;))) Отже: я завжди виправдовував Спірс, коли вона, викладаючись на повну у танцях на сцені, співала „під фанеру”! Логічно: танець як елемент шоу компенсує живе виконання співу! Тим більше, голос у неї не сильний - пробачимо! Ви, мабуть, вже здогадались, що жодної пісні на концерті виконано на живо не було. І, що найобразливіше, танці у виконанні Брітні були не такими, як колись - кволо та „напівніжки”, таке враження, що вона не викладалася до кінця. За цілий концерт вона сказала „на живо” :) в мікрофон лише двічі: вітаючись з публікою та ще десь посеред концерту! Не знаю, що було потрібно їй зробити на сцені, але публіка була не дуже вдячною, хоча аплодували добре тоді, коли звучали відомі хіти! Як би там не було, люди йшли з концерту задоволені!!! А от ЗМІ - як завжди, на жаль - без жорсткої крити та обливання брудом не обійшлись... (тут мала би бути жорстка думка сприводу журналістських висловів :( ). Я не критик, а людина, яка має свою думку! Мені сподобалось!!! Навіть зі всіма нюансами. Я задоволений та натхненний побаченим! Втомлений до нестями, дві ночі підряд не сплю, а завтра і фотосесія, і зйомки, і ще багато всього... Але я не міг вам не написати! Тому – ЛЮБІТЬ МЕНЕ :)))))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.8 (15)

Показать смайлы

Комментариев: 839 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Ото хотіла раніш написати, свою думку про проект "танці з зірками - 2", херово все там було. Просто не було особливої змоги і пересічної теми, хоч з'явилася. Так ось напишу... Пам'ятаєте дуель Максима Неліпи у парі з еффектиними танцюристками як Олена Шоптенко (або Ганна Пелипенко, не пам'ятаю). Ото був ор. Коли Неліпа плясав, за щo Козловського з Горб туранули, нізащо, хоча невооружонним оком видно було як Козловський вмів танцювати і як Неліпа Максим витрибенькувався зі своїми життєвими жартами але не тацювати((( Коротше на слід. проекті його опустили по повній, за всю історію проекту і як найдалі не було такої ганьби як йому поставили "3" із 10-балки. І на слід. проекті його туранули зразу та й сам зізнався: "Бог не дарував мені змогу танцювати, але подарував таку сім'ю ы дружину..." Всі це розуміли і знала вся країна. Це було провально, звісно((( А Горб Ксенії завжди щастить з числом 3- середром : 1) З В.К. на "Танцях з зірками" 2) Олега Лісогора штудуючи, будучи вчителем парі Лісогора і.. (жінка яка старалася заради чоловіка - інваліда, думаю усі пам'ятають). 3) На 2му проекті "Танцюю для тебе - 2", з боксером-чемпіоном В'ячиславом Узілковим, хоча там було доволі проблематично з-за травми, звісно і без цього вона б була коронована БРОНЗОЮ. А на "Танцях з Зірками-2" з В.К. вона теж могла зайняти призове місце і побачили б номери і пірата через 20 років з Горб, який намічався номер, а з-за цієї лажі жюрі, така облава і всеодно Макса туронули і така еффектна танцюристка не змогла як О.Шоптенко, як відомо: "Поганому танцюристу ... заважають" - так то і тому Неліпі Максу, хоча давно це було, а я згадала, обурення було не мале і зараз пам'ятаю. Якщо Козловський танцювати вміє, значить вміє, нічого поганого не скажу, живе цим!!!...
я не зрозуміла ти про "Танці з зірками 2,чи 3"мені було прикро шо Віталіка турнули,і за Горб з Узелковим прикро,бо Шоптенко залишили,чоч вона мала піти з проекту раніше,а як ми висловлювались на форумі "Танцюю для тебе2",щоб їх повернули так ніхто і пальцем не пошивелив з організаторів цього проекту!!!!Взагалі я з нього розчарована!!!!
так вибачай, "Танці з зірками - 3", я товком забула вже, а того ньюану с Максом Неліпою не забула і вирішила тільки-но відписатися. А кого повернути хотіли??? Горб була не в змозі, ви ж знаєте, це невитримна біль, але вона від антибіотиків трималась на сцені до останнього але на неї без болі не взглянеш, всім було шкода дуже і не витримно дивитись на її муки на проекті, я не можу уявити, бо ніг сама ніколи, не била не ламала.. А Шоптенкто молодець + Бондарчук 2й sexsi-символ в укр. шоу-бізі, як його називають там.. Вова Зеленський з нею, був крутіший і прикольніший всеодно, хоч і не секс-символ, але символ гострого гумору і гарного настрою по всій тер. України. А Василь, то Василь, всеодно не той SEXsi-символ, що Віталій... Василій, Віталій, созвучно але не сильно(((
тоді ми незнали чи це серйозно!багато казали шо це піар для того щоб гроші збити,щоб голосували за неї!а тоді Горб танцювала на наступному ефірі після прикрого падіння і виглядало це не гірше нфж в інших!Узєлков показав що може постановку взяти на себе!!!
з самого початку було помітно, що це не жарти, да таким і не жартують. Медиком не треба бути, щоб бачити усю серїёзність біди і тієї болі, що терпіла Ксенія. Я не могла повірти, що вона ще й вийшла на паркет, вірніше В'ЯЧЕСЛАВ її виніс і тримав біля себе до останнього, а коли вони ще вишли на паркет, зтанцювати прощальне танго................ то було щось неймовірне. Просто Горб допомагали сильнодіючи препарати і ліки, тому вона не відчувала саму себе і по очах це було помітно, що їй погано. Як видно і зірки страждають болісно. Не може бути і мови про піар... Це так само як багато хто женить, що В.К. і М.Х. мутять заради ЗМІ і папарацій, а то що в них дійсно особисті стосунки на багато раніше були - це нікого не стосується і те що В.К. їй допоміг пострілом очей попасти у 15ку, складаючі жюрі, заради того, що намічав її у героїні кліпу, бо ця дівчина реально вродлива і має свій шарм від природи + гідність і застенчивість і доволі молода і ніхто цього не розуміє і тихо дівчину ненавидять з-за Козловського, а зря.. За нього можна порадуватись. Тепер він і не хоче, може і майже її брати у героїні і все від всіх скриває, щоб не роздували ще більше, то чого немає і те що є.. Бо публічна він людина і не можна так все спонтанно, як цього хотять усі!!!... Тому він діє тихо, мирно і точно, ніхто нічого не знає.. (окрім мене, при тому, що я сама знаю М.Х. ха-ха)))

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4