Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  23.07.2009 03:53:58

Неllo, Брітні!!!!!!!

Привіт!!!! Сьогодні прилетів iз Москви... Два дні перебування у іншій країні не могли не залишити приємних вражень... :))) Ну, по-перше: я побачився з друзями, провів переговори по роботі, погуляв містом, пошопінгувався та, навіть, у метро їздив :) Ну, а по-друге, (думаю, з цього треба було починати) сходив на концерт Брітні Спірс!!!!! Ну що вам сказати... Шоу просто бомба: декорації, балет, постановки, світло, звук, костюми, трюки, режисура і т. д. просто неймовірно! Я знаходився неподалік від сцени, тому мені було все дуже добре видно!!! Пані Брітні виглядала не погано, тільки білявкою їй краще (мені так здається! :) ) Одним словом, все ніби супер, але є декілька „АЛЕ”. Можливо, мені неправильно буде висловлювати свою думку сприводу нюансів, але не можу стриматись... ;))) Отже: я завжди виправдовував Спірс, коли вона, викладаючись на повну у танцях на сцені, співала „під фанеру”! Логічно: танець як елемент шоу компенсує живе виконання співу! Тим більше, голос у неї не сильний - пробачимо! Ви, мабуть, вже здогадались, що жодної пісні на концерті виконано на живо не було. І, що найобразливіше, танці у виконанні Брітні були не такими, як колись - кволо та „напівніжки”, таке враження, що вона не викладалася до кінця. За цілий концерт вона сказала „на живо” :) в мікрофон лише двічі: вітаючись з публікою та ще десь посеред концерту! Не знаю, що було потрібно їй зробити на сцені, але публіка була не дуже вдячною, хоча аплодували добре тоді, коли звучали відомі хіти! Як би там не було, люди йшли з концерту задоволені!!! А от ЗМІ - як завжди, на жаль - без жорсткої крити та обливання брудом не обійшлись... (тут мала би бути жорстка думка сприводу журналістських висловів :( ). Я не критик, а людина, яка має свою думку! Мені сподобалось!!! Навіть зі всіма нюансами. Я задоволений та натхненний побаченим! Втомлений до нестями, дві ночі підряд не сплю, а завтра і фотосесія, і зйомки, і ще багато всього... Але я не міг вам не написати! Тому – ЛЮБІТЬ МЕНЕ :)))))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.8 (15)

Показать смайлы
 

Комментариев: 839 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Вот что поэтому поводу думает Сергей Лазарев! В чем-то ваши мнения похожи! Лю.... вас! По свежим следам Только что вернулся с концерта Бритни! В голове дикое возмущение! Нет, не по поводу Самой Бритни и ее шоу-это все великолепно и со вкусом, пусть и под 100 процентную фонограмму! Я возмущен залом! Когда же вымрет СОВОК , друзья? Ну когда мы уже привыкнем к тому, что артист не обязан в ножки кланятся и целовать вам пятки только за то, что вы купили билет на его концерт и потратили кровные заработанные ..дцать тысяч! Зал был МЕРТВЫЙ! Так стыдно за эту ЗАКОМПЛЕКСОВАННУЮ РОССИЙСКУЮ ПУБЛИКУ! Это уже не первый раз я ощущаю на концертах западных звезд у нас в России! Стыдно! Очень! Неискоренить в нашем народе Шансон и советскую эстраду! Ужас! Шоу выверенно по секудам и до мелочей, такие правильные акценты! Несмотря, на то, что было яркое шоу ,отличные идеи, танцоры и костюмы -публика явно ждала чего-то другого! Видимо, Бритни должна была прыгуть в зал и начать собирать цветы и целовать всех, как это делают многие наши артисты, видимо должна была орать «Я не вижу ваши руки»( причем на русском), запеть «КАЛИНКУ»- тогда зал был бы в восторге! Но это ШОУ МИРОВОГО УРОВНЯ, а не местячковые пляски! Но успех даже такого шоу во многом зависит от публики! Публика НЕ ПОНЯЛА! Просто пока не дано ! И еще! Олимпийский- неудачная площадка для этого шоу! Наши Организаторы просто забили на то, что шоу расчитано на круглую арену, тк сцена посередине- Бритни работает на все 4 стороны! В итоге Бритни работала полвечера спиной к 20 тысячной толпе, а лицом к горстке фанатов и на пустые трибуны! Обидно! Очень! Не думаю, что после такого приема она когда-то еще вернется в Россию ! Спасибо Бритни и ИЗВИНИ!

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua