Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  23.07.2009 03:53:58

Неllo, Брітні!!!!!!!

Привіт!!!! Сьогодні прилетів iз Москви... Два дні перебування у іншій країні не могли не залишити приємних вражень... :))) Ну, по-перше: я побачився з друзями, провів переговори по роботі, погуляв містом, пошопінгувався та, навіть, у метро їздив :) Ну, а по-друге, (думаю, з цього треба було починати) сходив на концерт Брітні Спірс!!!!! Ну що вам сказати... Шоу просто бомба: декорації, балет, постановки, світло, звук, костюми, трюки, режисура і т. д. просто неймовірно! Я знаходився неподалік від сцени, тому мені було все дуже добре видно!!! Пані Брітні виглядала не погано, тільки білявкою їй краще (мені так здається! :) ) Одним словом, все ніби супер, але є декілька „АЛЕ”. Можливо, мені неправильно буде висловлювати свою думку сприводу нюансів, але не можу стриматись... ;))) Отже: я завжди виправдовував Спірс, коли вона, викладаючись на повну у танцях на сцені, співала „під фанеру”! Логічно: танець як елемент шоу компенсує живе виконання співу! Тим більше, голос у неї не сильний - пробачимо! Ви, мабуть, вже здогадались, що жодної пісні на концерті виконано на живо не було. І, що найобразливіше, танці у виконанні Брітні були не такими, як колись - кволо та „напівніжки”, таке враження, що вона не викладалася до кінця. За цілий концерт вона сказала „на живо” :) в мікрофон лише двічі: вітаючись з публікою та ще десь посеред концерту! Не знаю, що було потрібно їй зробити на сцені, але публіка була не дуже вдячною, хоча аплодували добре тоді, коли звучали відомі хіти! Як би там не було, люди йшли з концерту задоволені!!! А от ЗМІ - як завжди, на жаль - без жорсткої крити та обливання брудом не обійшлись... (тут мала би бути жорстка думка сприводу журналістських висловів :( ). Я не критик, а людина, яка має свою думку! Мені сподобалось!!! Навіть зі всіма нюансами. Я задоволений та натхненний побаченим! Втомлений до нестями, дві ночі підряд не сплю, а завтра і фотосесія, і зйомки, і ще багато всього... Але я не міг вам не написати! Тому – ЛЮБІТЬ МЕНЕ :)))))

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.8 (15)

Показать смайлы
 

Комментариев: 839 Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Мені теж здається що Брітні будо добре з білим кольором волосся, але кожний прагне змінюватися, якщо їй подобається нехай. Мені здається якщо артист який вистурає на сцені не викладається повністю, та співає під фонограму це не повага велика до слухача. Може цьому є пояснення що вона так виступила і ми її не знаємо, але ж все таки якщо щось робити то треба це на 100% викладатися, і якщо ти світова зірка то це просто для неї "-". Ну не зважаючи на це, концерт є концерт,і від нього якісь та емоції отримали ті хто прийшли на концерт. І я думаю, що ті відомі зірки які побували на її концерті для себе зробили якісь висновки, щоб не повторити її помилки.
Причому тут неповага? Танцюючи швидкі танці дихання і так важко регулювати, а ще співати це майже не можливо, хіба що спів не потребує великих навантажень (як у нашій попсі);)
Поддерживаю. Не дай Бог пережить всё то что Бритни, я понимию + мир весь следит за её грязными трусами в лицо одни вспышки папараци.. Не одна психика не выдержит. Она мировая звезда и им всем при жизни приходиться не сладко. Виталий продобного никогда не переживал, да и не дай Боже, в свои годы. Было бы у него всё то, что у Спирс, даже тот возраст, учитывая то что он мужчина пусть, всёравно нам бы не смог, на нашей территории Украины на столько выкладываться как и сейчас и тоже приходил к таким методам как фонограмма и простые диккорации.
другие ж могут

Стр.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua