Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  23.03.2009 19:28:27

"У природы нет плохой погоды"

Зима недаром злится,

Прошла её пора.

Весна в окно стучится

И гонит со двора.

И всё засуетилось,

Всё гонит зиму вон.

И жаворонки в небе

Уж подняли трезвон!

Пригадується віршик, який вчив колись у школі… Справді, настільки вже набридли ці сірі дні… Так  хочеться тепла та сонечка! І якщо вірити прогнозам, то наприкінці цього тиждня має бути вже 15 градусів тепла! Урррааааа! Мені на День народження подарували велосипед, а я на ньому ще не їздив через «чудову» погоду, тому сподіваюсь що все здійсниться дуже скоро… :) Знаєте, коли немає про що говорити, люди зазвичай говорять про погоду, але це не стосується мене, оскільки мені завжди є що розповісти вам! Ну хоча б навіть подякувати за те, що ви такі молодці – підтримуєте мої пісні у хіт–парадах : на Гала радіо «Шеремєтьєво-Бориспіль» та «Пашина 20-ка» пісня «PRONTO», 

на Русском у «Золотому грамафоні» - «Дождь стучит в окно», на Нашему радіо у хіт-параді «Знай наших!» - пісня «Где-то далеко» і це тільки те, що я побачив!!! Зараз проводжу багато часу на студіях… тому чекайте нових пісень!  Обіймаююююю

ВК


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (14)

Показать смайлы
 

Комментариев: 170 Стр.  1  2 

в нас те ж щось похмуро)

віталіку а ми дякуємо тобі за те, що ти є, і що ти не перестаєш радувати нас своєю творчістю

Виталик, а когда можно ждать твой новый альбом???????????

скоро

а осенью - это скоро, ты как считаешь?)))

Неужели??????????+15?????????? НАКОНЕЦ ТО!!!!!!!!!!!!!!!!! С прошедшим!

уррраааааа

да да да!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))

Привітик.Як у тебе справи.Коли чекати новий кліп і альбом????????

Повітря дихає весною, І враз, прокинувшись від сну, Змахне зеленою рукою Трава, вітаючи весну!

А мені на День народження подарили ролики і я теж чекаю теплої і сухої погоди! Зазернемо у веселе дитинство разом!!!!!!!!!!!!!!

Здравстуйте Виталий! Приятно читать новые новости:))) Надеюсь, что тепло действительно скоро будет!)) А еще интересно, когда мне посчастливится побывать на Вашем концерте в г.Донецке ? Планируется ли в ближайщем будущем? Заранее спасибо :))) С ув., Ваша Катерина :)

ВАУ, Віталік нас обіймає!  Класно було б побачити, як ти обїжджаєш велик.

Дайош публічну їзду на вєліку!

по трассе "Киев-Днепропетровск" желательно..)))

И еще Николаев

Я б статтю написала типу "Віталій Козловський поїхав у народ"...

или так: "Пара неосмотрительных фанов, находящихся в травмпункте, не поняла этого выезда")))

привіт) ось порчитала віршик і зрозуміла, що це слова із твору, який вперше у своєму житті диригувала у минулому році. і одразу згадалось усе хороше, що сталось того року. пасибі. ти повернув мене сьогодні у вчора)):) хі-хі сподіваюсь, твої погодні інформатори тебе не підведуть) вони у тебе надійні??

я так написала "повернув мене сьогодні у вчора"... наче ти Машина Часу))

Привіт!!!Так,дійсно вже дуже хочеться тепла,але воно вже скоро прийде потрібно лише дочекатись!!Ще хочу сказати,що ми також дякуємо тобі за ту ласку те тепло ті радощі і нажаль ІНОДІ смуток подаровані тобою і які ми твої прихильники переживаємо разом з тобою!!!!Ті головне не сумуй через погоду ми завжди будемо поруч і завжди підтримаємо тебе!!!

Привіт!нарешті ми дочекались новий запис!!!!ураааа!!!сподіваємось,що скоро уже дійсно буде тепло!Доречі ми уже з нетерпінням чекаємо на новий альбом!!!Віталька ну не муч нас так довго,поскоріше випускай його!А,якщо не секрет,то як він буде називатись?

"Блогеры-forever!"))

Рекомендовал эту запись

Виталий,здравствуйте!!!!!!!!!!!!Спасибо,что сделали новую запись!

Виталий, я всегда голосую за ваши песни на радио

А я их всегда в караоке пою. Если, конечно, они находятся в предлагаемом перечне песен. Э-эх: Pina Colada damn adventuras Pina Colada sexy, dangerous Desiring, firing, furious!!!

И Мадонну еще)) Благо, слова ее песен не сложные.

Молодец.Я настолько английским не владею, чтобы петь.

В Николаеве сейчас идет дождь.Я тоже с нетерпением жду теплых деньков.

В Николаеве дождя уже нет =))))

Вчера был дождь.

Привіт,сонечко! Нарешті ти зробив новий запис!!! УРА!!!!! Я так скучила за тобою...! Як твої справи? Що нового?

Да,мы ждём новых песен от тебя!И творческим людям совсем не должна мешать непогода!Вдохновения и удачи!А солнышка тоже очень хочется!

Дуже хочеться тепла, справжньої весни!!! У нас зараз теж похмуро і йде дощ. Але головне, щоб у серці завжди було тепло, чого тобі і бажаю!

А мне нравится погода, которая сейчас!!! Зима не хочет уходить и продолжает радовать своим снежком!!! А тепло будет ещё весной, летом и осенью!!!Так что наслаждаться надо последними деньками зимы!!! :) Ждём твоих новых песен, клипов, выпуска альбома и тура по городам!!!Он же будет я так думаю, правда??? :) И скорей всего осенью, да??? :)

Вопрос: почему на сайте не открываются слова к англояз-ной версии Лавины-Waterfall? Я текст сняла на слух уже, но всегда попадутся два-три слова, которые ты не можешь на слух разобрать. Виталик, посодействуй, днепропетровские караоке-клубы будут в неоплатном долгу перед тобой)).

А в нас один день зима , дгугий весна))))

Привіт, Вітасю! Хочу тобі зізнатися, що твої пісні дуже мені подобається, тому я маю до тебе одне питаннячко: мені, у зв'язку з цим, де лікуватися краще: у дурці, чи у місці для підарів? Буду дуже вдячний за конскруткивну відповідь, адже ти для мене АВТОРИТЕТ!!!

подобаються*

слугай крыстынко, тобы краще у місці для підарів!!!!!!

Закрий свою (і свого) шавку, курва йобана! Мені просто дуже подобається Вітася, і я не знаю, що з цим робити. Любов, однако.

ВІТАЛІК:)))Привіт У твоєму рідному місті - Львові; вчора було тепло і світилось сонечко:) Сьогодні випав справжній лапатий сніг Чекаю великих весняних змін УСПІХІВ і ВСЬОГО НАЙ*НАЙКРАЩОГО У ТВОЄМУ ЖИТТІ:) також МОРЕ ПОЗИТИВУ Ти писав, що люди розмовляють про погоду, коли немають про що розмовляти - можливо це так, тому про погоду багато не буду:)До-зустрічі, адже так хотеться побачити тебе... приїждай до родичів, фан-клубу до Львова:)))(хоча я ще не в фан-клубі, сподіваюся скоро настане цей день:)))

многабукаффф! неасилил!

Вчора у Львові цілий день падав дощ,потім сні,потім світило сонце... і так цілий день. Жах якийсь. Фєеееееее!!!! Я зараз хочу одного,прокинутись зранку,і щоб це було другим числом липня,здані держіспити... Ах,як я цього хочу, відірватись по повній програмі в одному з найприкольніших містечок в світі. Як я за цим всім скучила ..........

Віталію, ти курва, чи курв?

Курва Норд. Бугога.

он курвО!!!!

мож она?

Ще один психопат.тебе коли вiдпустили з психiатричноi лiкарнi?Скажу одне:ще треба лiкуватись.

ппц, слушай, малолетка глоранутая, за собою бы следил...

Слух, Выталя, а шо за шлёндра в тебе на ави???

тоже цікаво знати.

ога!!!

та блин, галимый подкол.. я уже думала , что Виталик реально аву сменил....Ава нормальная, только приелась уже.

Аффтар, убейсо ап стену!

я тебе впызнав

Урааа,Виталик к нам вернулся!Действительно пора бы уже весну ощутить в полной мере,а то у нас снег идет...!Правда он почти сразу же тает,но сам факт,ведь март месяц уже!Хватит нам зимы,хоть и она тоже прекрасна!!!!Виталик,а ты раньше ездил на велосипеде или только будешь учится?Было бы интересно посмотреть на то,как ты катаешся по улицам! Жду твоих новинок с большим нетерпением!Твори,а мы будем потдерживать,голосовать,и болеть за тебя по полной программе!!!!

Привіт, Віталька!!! Нарешті ти зробив новий запис!!! Мені вже теж дуже хочеться тепла!!! До речі я тобі у минулому зиписі залишила коментарик, правда багатенько настрочила!!! Обіцяй, що прочитаєш коли буде час і відповіш, добре?

Мда...погодка действительно ужасная.. у нас в Николаеве хоть и светло, только вчера дождь прошёд, но это не считается. Хотелось бы тепла.А то в такую погоду я уже умудрилась заболеть. Настроение такое же как и погода...

Ну нарешті новий запис!!!УРА!!!Ми чекали на нього вже дууууже давно!!!Так погодка не дуже і звичайно хочеться скоріше тепла,тому давайте більше посміхатись,співати нові пісні Віталіка,заряжатись позитивом не дивлячись на погодні умови і весна обов*язково прийде до нас!!!Ми з нетерпінням чекаємо нові пісні і кліпи!!!Доречі, Віталік,а коли планується новий кліп???

А в Харькове-снег через день,но мне нравится-необычно:)С диском определились,а как насчет гастролей,например по восточной Украине(например Харьков-город студентов!:))???

И Днепр-город студентов, но не у всякого(-ой) студента(-тки) найдется 500 уе для похода в "Сан Рей". Так что пол-Днепра было в пролете на 8 Марта. Виталик, когда твой велозаезд пройдет по трассе Киев-Днепропетровск, прошу на подъезде к городу не сворачивай налево, а направляйся прямиком к Оперному театру)

Рекомендував цей запис

Хто всі ці люди? (с)

Свои, Арчи, свои...

Сколько лет, сколько зим?! Арчибальд, как здоровьице?!

О! Знайома людина! Привіт тобі, а ти як потрапив на цей маловідвідуваний ресурс?


Стр.  1  2 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua