Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  10.02.2008 23:48:10

ЗАЛИШАЙТЕСЬ СОБОЮ!

Вчора був на „Пісні року”. Стільки суєти та безорганізації зі сторони організаторів. Але виходиш на сцену і розумієш, що ніщо не робить тебе настільки щасливим, як оплески та посмішки глядачів. І щоби тобі не говорили, яка б не відбувалась ситуація за кулісами - гармонія музики та оплесків надихають тебе і змушують всміхатись!

Окрім „Пісні року” у мене було в цей день три концерти. А на завершення, я пішов на День народження до своєї подруги Олени Мозгової. Було дуже весело. Я ніколи не ходжу на свята без хорошого настрою, тому часто виконую роль тамади. Не розумію деяких артистів... які приходять на заходи аби показатись, засвітитись, комусь догодити. Тому закликаю всіх, при будь-яких обставинах, в будь-якій ситуації ЗАЛИШАЙТЕСЬ СОБОЮ!

 

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 156 Стр.  1  2 

Віталік, з поверненням! Заклики у Вас такі позитивні:) Як завжди, в принципі... Пісня Савічевої згадалась: "Не смотри, не смотри ты по сторонам, оставайся такой, как есть, оставайся сама собой!" Щось Вас після Львова тут майже не видно було :( Розкажіть, як враження від автографсесії в рідному місті? І взагалі? Відносно Пісні року... Справді кажуть: краще сцени може бути лише велика сцена. Така надпотужна енергетика цілком знівельовує дезорганізацію і компенсує зусилля. Тому є, заради чого! Ви ж знаєте, як ніхто :) Тому, сили Вам, натхнення і часу! Усміхайтесь :):):)

А, ще, до речі... Сподіваюсь, фотокартинка дійсно принесе Вам якийсь позитивний ресурс! Щиро...

:):) Ну і останнє... Дякую ще раз за Ваш приїзд ДОВГО-ДОВГООЧІКУВАНИЙ, за усмішку, увагу та побажання (маючи в блокноті Ваше побажання натхнення, вірші стали писатися частіше:))! За тепло, яке Ви даруєте! Діти відчувають щирість, тому важлива ознака - така кількість дітей :)

Приїзджайте ще! :)

Тобто, ти стверджуєш, що ЗАВЖДИ залишаєшся сам собою? І в туалеті, і на сцені ти однаково відвертий?

ой, усі люди в житті меньш відверті, аніж в туалеті, так шо не треба ото)))))

:)

Молодець! Так тримати! Гарний настрій то завжди краща подяка собі та оточуючим :)

Доброго дня! Прочитав твої роздуми хочу тобі сказати, що дійсно дуже важливо залишатися собою, незалежно від сетуації, від твого соціального та матеріального становища.Але нажаль є такі люди, які піднялися на декілька сходинок і одразуж забули ким вони були і звідки вийшли. Дуже багато людей яких розбещують і псують гроші, а також надмірна увага. Але мені дуже хочеться вірити, що ти всеж таки залишився тим хлопцем з майдану, який у листопаді 2003 року переміг в караоке та потрапив до "Шансу".

Хай тобі Щастить!

а фотография зачем? У него уже есть девушка

Гарнюня! В зеленому тобі гарно - наче мавка лісова ;)

Я так не думаю!!!!!!!!!!!!!!!!

Да, это правда!!!! вот, например, нет у меня настроения идти куда-то, все, не иду, переношу встречу на другой день.

Якщо так важливо бути самим собою,то чому ти сам таким не залишаешся?(Така маска помітна навіть при великій відстані)

Я с тобой согласна... Виталик, ты же не всегда искренний. Особенно со своим ФК, когда ты их видишь, то одеваешь маску хорошего мальчика и всё. А им так хочется видеть тебя настощего

Я с тобой согласна... Виталик, ты же не всегда искренний. Особенно со своим ФК, когда ты их видишь, то одеваешь маску хорошего мальчика и всё. А им так хочется видеть тебя настощего

Девушки из фан-клуба, ну и Анатоль Ич, научитесь сначала вести себя нормально и приобретите орфографический словарь, а потом уже пишете идиотские комментарии.

да? а где приобрести, не подскажешь?

Анатоль Ич.

привет!

сказать хочу 2 вещи: 1) девушка, не трудитесь выставлять фото, у того, ради кого вы так трудитесь, уже есть пассия+другого типажа она, того что ему нравится. 2)если он и послушается вас и будет самим собой всегда и везде, то боюсь, многих ждет разочарование, так как любят чаще всего не артиста как человека, а образ-маску ( Красота-разлука (с) ), а посему не нарывайтесь на разочарование!!!!!!!

Ви, а что Юлька?

Я повністю з тобою згодна, Віталік.Дійсно треба завжди бути таким, як ти є, яким створила тебе природа.І тільки тоді можна повністю розкритися,знайти себе в цьому світі.Це дуже важливо.Ти молодець.Ти один з тих небагатьох людей, які не змінюються, маючи гроші та славу(принаймні так мені здається).Саме за це, мабуть, тебе і люблять тисячі твоїх прихильників:)Хотілося б вірити в те, що так буде і далі, що ти будеш радувати всіх нас своєю творчістю.Бо, знаєш, рідко де можна знайти такі пісні, слухаючи які хочеться просто заглибитись у свої думки, відволіктись від усього зовнішнього холодного світу. Особисто я тільки в твоїй творчості знаходжу затишок.Дякую тобі за неї:)

Несомненно, оставаться собой в любой ситуации — очень важно, хоть и не всегда получается. К сожалению или к счастью :-). Но мне кажется, Виталик слегка лукавит насчет себя. Настолько правильных перней не бывает :-))

Взагалі я теж вважаю, що настільки правильних людей не буває,але мабуть для того і існують відомі люди, щоб не знаючи їх внутрішній світ, ми могли вигадувати його самі.

Я з тобою згодна...але...бувають такі моменти, коли не завжди треба залишатися собою, а трішки підіграти обставинам)))

Але,хоч так плата за славу, не завжди ж треба бути таким

Яким????Ти про Віталіка?

Ти правий на всі 100%! Не варто одягати якісь маски і грати ролі, які тобі чужі. Треба бути собою і не боятися цього

Доречі, ти так і не відповів)): ти читаєш інші блоги, чи заходиш лише на свій?

А що ти співав на "Пісні року"?

Привіт Дуже важко, Віталію, залишатись собою завжди. Тому або це маска, або у Вас від народження талант, в чому я не сумніваюсь... Ваші музичні роботі подібні і відображують Ваш неповторний характер,і в той же час унікальні, якщо продивитися іх і прослухати видно Ваш розвиток і ріст, творчий і життєвий... Але,Віталій, дуже мало таких людей, як Ви, які можуть створити себе самі і досягти своеї мети. я знаю це дуже добре, коли спробувала... що нас не знищую, робить нас сильнішими... сподіваюсь ні відомість, а ні слава Вас не зіпсує і через декілька років Ви зможете повторити, ці слова з усією щирістю душі і сердця... З повагою Luana

З КИМ ІЗ АРТИСТІВ ТИ ДРУЖИШ??? ДУЖЕ ЦІКАВО!!! :)

І я з тобою згодна, адже не залежно від ситуації ми повинні залишатися собою, але ж незавжди виходить... =(( нажаль ....

Доречі,любі відвідувачи цієї чудової сторінки, чи всі з вас впевнені, що спілкуються саме з Віталіком Козловським, ане з якоюсь людиною з команди на яку покладене завдання відповідати на всі питання та комантарі!!???

Я впевнена,що ми спілкуємось саме з Віталіком тому що лише Віталій не відповідає на моє старе питання, яке я йому задаю вже мільйон разів))))) (жартую) Я не знаю напевне, але я більше чим впевнен, що з нами спілкується саме він)

Я ВПЕВНЕНА,ТОМУ ЩО В.К. САМ КАЗАВ,ЩО ЦЕ ВІН ВЕДЕ СВІЙ БЛОГ!!!

Можете в цьому не сумніватись! Це я, В.К. Блог і сайт - це прямий зв*язок зі мною!!! Всі інші сайти спілкування справді профонація.

Банальный вопрос:Чем докажешь??? Ладно,шутка.Верим мы,верим!!!Не верили бы не писали!!!

Витася,это точно ты?Я не верю!!!!!!!

Я не знаю кто и что придумывает насчет Виталия, скажу одно я с ним общалась, и когда попросила вместе сфоткаться а охранник сказал что нет, нельзя. Но Виталий сказал обратное,что можно. Как вы думаете притворялся.

а почему бы и нет! возможно он про сто не хотел испортить свой имедж или просто не хотел урасть в глазах своих поклоников!

главно быть собой.Если нет настроения нестоит портить окружающим тебя людям.Лучше просто не пойти.

Віталік,ти правий треба завжди залишатися самим собою при любих обставин.Яким би ти не був не треба вдягати на себе чужу маску.Тому,що під нею буде видно твоє справжнєлице.

Залишатися самим собою у будь-яких ситуаціях ДУЖЕ важко. Але треба намагатися жити своїм життям, і бути самим собою, з цим не можу не погодитися!!

Він може казати що завгодно, але це не обов*язково правда!

Такой вопрос по теме: вот ты давал интервью в одном журнале и говорил если будет возможность поехать в Америку развиваться дальше(хотябы на 3 годика),допустим запишиш там песню,снимеш клип,выпустиш англоязычный альбом,потом слава!Вопрос:ты сможещь потом остаться самим собой?

Звичайно, хоча все залежить від обставин, оскільки саме життєві ситуації можуть впливати на нас, на наш світогляд, характер... Однозначно усі ми через три роки змінемось,як візуально, так і психологічно, незалежно чи ми на Україні чи ще в якійсь іншій державі...

Видишь,есть всё таки какоето "но",но я тебе желаю что ни одни жизненые ситуаций не изменили тебя и чтобы не смотря ни на что оставался самим собой! Поздравляю с Днём Влюблёных,конечно же желаю тебе ЛЮБВИ,чтобы она была чистой,искреной,и главное без измен:),здоровья.Пускай Господь тебя хронит!

Привіт, Віталію)))Я така рада , сьогодні слухала тебе по радіо...на жаль не с початку, бо не встигла(( але мені дуже сподобалось)Дякую тобі запобажання та вітання , тобі також і твоїй дівчині усього найкращого і головне кохання великого, бо це саме чудове, що є в житті!))

І тобі Спасибі ВВЕЛИЧЕЗНЕ!!!

Будь ласка)))

Приветики!!!!Как дела????Как идёт подготовка к мини-сольному концерту???? Кстати, С наступающим Днём Св.Валентина!!!!!

Приветик,Виталий)) С наступающим Днем Св.Валентина! Хотелось бы узнать, когда будет концерт в Луганске?!

Виталик,привет!Только что посмотрела твой новый клип,он просто супер!!!!!!!!!!!!!Сразу видна рука Алана,а ты вообще супер,супер!Ты молодчинка!Клип просто обалденный!!!!!!!!!!

Привіт Віталік! Вітаю тебе із днем Святого Валентина!!! Хочу плбажати тобі щірого та світлога кохання, розуміння, а також бажаю тобі вміння завжди правильно розтавляти приоритети, бо дуже часто наше щачтя і щастя коханої людини залежить віт того наскільки вірно ми зробили свій вібір.!

Привіт, Віталію! Зранку побачила кліп "Ты хотела". Супер! Мені сподобалось! Ти - змінився! І Машу ледве впізнала! Я ще хочу тебе привітати з Днем Закоханих! Бажаю тобі справжнього кохання і щастя, а також творчих успіхів!

Виталичка поздравляю тебя с Днем Святого Валентина, и презентацией нового клипа! Желаю тебе и твоим близким, родитетям, друзьям - всегда крепчайшего здоровья - это самое главное! Конечно же большущей любви, тепла, нежности, и удачи- ведь без нее никуда. Пускай во всех твоих начинаниях тебе сопутствует твой ангел-хранитель, а то чем, мы сможем помочь, мы всегда сделаем!!! Главное помни что, мы всегда будем рядом в горе и в радости! Спасибо огромное за то, что ты есть, и что не забываешь про нас. Любим, ценим, дорожим!!!

Віталій, вітаю тебе з св.Валентина!Бажаю щастя і великого кохання. Наскільки я знаю в тебе вже є дівчина, я хочу щоб саме вона стала тіею самою єдиною в твому житті і не звертай уваги на деякі "знущання" фанаток, вона твоя єдина і я не хочу щоб ти її кидав...Зі святом!!!

С Днём Св. Валентина! В день, где тайная любовь раскрыта, Где сбываются заветные желания, И звучат искренние признания. когда настают откровенные моменты, И снимаются все запреты. Желаю, чтоб настало счастье, Чтоб обошли ненастья. Чтоб любили и любил, И своё сердце для любимой открыл!!!

Любовь - болезнь, любовь - лекарство, Любовь - и лед, и жар в крови. И бесконечное лукавство, И прада высшая в любви!!!!!!!!! С днем святого Валентина!Виталька с праздником!

Вітаю з днем святого Валентина, бажаю великого та міцного кохання.Віталію, я сьогодні зранку бачила твій новий кліп, мені дуже сподобався.

C Днём Святого Валентина ВСЕХ! Я желаю Вам искренней любви, и чистых сердец! Виталь, у меня вопрос, желаешь ли ты, как София Михайловна ротару, выступать на сцене пока сил хватит?

С Днём Св. Валентина! В день, где тайная любовь раскрыта, Где сбываются заветные желания, И звучат искренние признания. когда настают откровенные моменты, И снимаются все запреты. Желаю, чтоб настало счастье, Чтоб обошли ненастья. Чтоб любили и любил, И своё сердце для любимой открыл!!!

Кстати, получился очень классный клип!!! 12+

УДАЧИ В ФОРСАЖЕ!!!

Виталик, как подготовка к сольнику???

Віталік, зі святом тебе Св.Валентина! Великого світлого кохання тобі, щоб твоя дівчина стала найкоханішою, і казав ти про неї як про ту єдину та кохану :) Твій кліп новий дуже класний, Алан Бадоєв дійсно професіонал и класний чувак!

Віталька! Від всього серця бажаю тобі шаленого кохання. Бажаю тобі завжди кохати і бути коханим.

С днём влюблённых тебя !!! Желаю тебе найти свою любовь на всю жизнь и быть всегда СЧАСТЛИВЫМ !!! :)

ВИТАЛЯ, С ДНЕМ ВЛЮБЛЕННЫХ ТЕБЯ!!!! ИСКРЕННЕЙ,ОТВЕТНОЙ И БЕСКОНЕЧНОЙ ЛЮБВИ!!!!!!!!! СЕГОДНЯ КЛИП "ТЫ ХОТЕЛА" 2 РАЗА ВИДЕЛА........ ммммммм..... СУПЕР! КЛАСС! ОБАЛДЕТЬ! ТЫ THE BEST!!!!!!!!!

Віталька, вітаю тебе з Днем Закоханих! Бажаю тобі щирого кохання, яке б ніколи не примусило тебе страждати і яке б нечутною ходою крокувало з тобою по житті. Хочеться, щоб ти був найщасливішим!

Кліп - дуже класний, не даремно ми його чекали так довго! Скажу відверто, тобі личить образ "bad boy", але нехай цей образ залишиться лише в кліпі ;). Сексу в кліпі, (як багато хто говорив ще до його виходу), я не побачила, це скоріше краплинки еротики, які там доречні. Сподобалась сюжетна лінія - ще раз впевнилася в тому, що Алан - талановитий режисер і кліпмейкер. Маша теж зіграла чудово! Ще сподобалась фішка з палаючими кубиками льоду. Натхнення тобі й надалі!

Виталик с праздничком тебя!!!Светлой,и яркой любви!!!!!Клип афигеть!!!!!!Это настоящий фурор!!!!!!!Само больше мне понравилось как ты двигался!!!!!!Ты так красиво танцуешь!!!!!!!!!!!!Я не ожидала что будет такой классный клип!!!!!!!!Виталик ты посторался!!!!!!!И передай Алану Бадоеву,что он очень замечательный человек!!!!!!Такие клипы делает!!!!он просто умничка!!!!!!!!!!!!!Виталик ты красавец всё таки!!!!!!!!!!!

Привет,Виталик!!!!Как прошёл сольный концерт????Я понимаю какой это важный день для тебя. Поэтому,ПОЗДРАВЛЯЮ!!!!И клип твой новый просто супер!!! P.S. Виталик!Это правда,что ты будешь поддерживать Ани Лорак на Евровидении???

Привіт! Вчора ввечері нарешті побачила твій новий кліп, мені дуже сподобався!!!!Я досі під таким враженням))Ти молодець!Кліп чудовий!!!!!!))))))

До речі, коли ми зможемо почути твою нову пісню? Здається ти казав , що вона буде називатися "Лил дождь"?))

Віталя привіт! "ЗАЛИШАЙТЕСЬ СОБОЮ!"... Знімаю шляпу, адже висновок дуже філософський...))) Але, більше співай, в тебе це непогано виходить... Щодо філософії - а ну її... Тобі не личить...

Віталий не переїзжай до Америки нащо вона тобі, ти нам треба на Україні, ми без тебе не проживемо, не роби цього будь ласочка, без твоїх пісень буде погано. І ще одне, де буде жити твоя кішечка у тебе в квартирі чи відвезеш її до батьків? Дякую!!!

Віталий не переїзжай до Америки нащо вона тобі, ти нам треба на Україні, ми без тебе не проживемо, не роби цього будь ласочка, без твоїх пісень буде погано. І ще одне, де буде жити твоя кішечка у тебе в квартирі чи відвезеш її до батьків? Дякую!!!

( коментарий удален )

Юра, ты чего??? Не хорошо так.

Даааа!!! Обидно,конечно, что о нас забыли!!!

про нас не забули) можливо, у нього зараз не має часу, а як буде то він обов*язково відповість.))))

Та ну обидно, Иннусь ты ж знаешь, я за тремя руками, но всё же ни на один вопрос!!! Не верю...

Розумію! Але писати "вибухові" коментарі не обов*язково...

Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Нарешті, дякую шо відповів, пробач, емоції - погане відчуття людини... Більше не буду!!!

Виталик, а Яна Прядко еще с тобой работает?

myzzza, естественно, работает, а как же!!!!!

Ты так говоришь как будто, он без нее бы умер))))))) Яна конечно же супер-человечек, но Веталик, думаю, уже более самостоятельным стал)))

Приветик! Жаль что не получилось наш номер показать!(((


Стр.  1  2 

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua