Регистрация  Забыли пароль?
Привіт! Радий Вас бачити на сторінках мого блоґу. Тут буде багато цікавих записів, можете сміливо додавати мене у друзі.
Віталій Козловський  13.12.2007 12:17:20

Нарешті випав сніг!

Сьогодні нарешті випав сніг! Ура!!! Хоча водії машин, навпаки, засмучуються – особливо ті, хто не змінив шини (звичайні на зимові). За годину часу у дорозі я нарахував 14 випадків ДТП. Раніше люди реагували на аварії дуже емоційно, а зараз спокійно – таке враження, що так має бути… :)

Нещодавно, буквально декілька днів тому, записав нову святкову пісню! Мені дуже подобається! Хочеться, щоб її почуло якомога більше людей, оскільки в ній багато добра, тепла та щирості! Так хотілося б, щоб люди були добрішими, щоб у їхньому житті було більше яскравих моментів. Думаю, що ця пісня подарує багатьом приємні емоції.

Кілька днів тому в мене була депресія. Мабуть, деякі люди думають, що артисти завжди в хорошому стані – маю на увазі настрій, але це не так: артисти – це ті ж люди, їм також буває погано. Мені здалося, що я нікому не потрібний, що пісні, які я співаю, нікому не подобаються і т.д. і т.п. В результаті з’явилася вона... Хто ви думаєте? ;) Звичайно, пісня! Музика завжди мене рятувала!

Називається вона, до речі, „Загадай”. Тому хочу звернутися, перш за все, до всіх тих, у кого „депресняк”: не з’їдайте самі себе, посміхніться своїм проблемам, тверезо зрозумійте, як їх можна вирішити, підготуйте побажання та в Новорічну ніч виголосіть їх уголос – вони неодмінно здійсняться!!!

„...Загадай бажання зоряне…

Щастя ходить поблизу…

Загадай...”

 

 

 


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 65

перестань співати гамно і побрий борідку  ;)

тоді тебе будуть більше любити не сопливі дівчата, а більш старше покоління.

от более старшего поколения скажу...не надо бородку брить))))) А петь действительно мона что-то получше!!!! Голосина та оооо какая!!!!

>>> "Нещодавно, буквально декілька днів тому, записав нову святкову пісню! Мені дуже подобається!"

 

Головне, щоб тобі подобалось, Віталік!

 

>>>"Хочеться, щоб її почуло якомога більше людей, оскільки в ній багато добра, тепла та щирості!"

 

ну, твої фанатки на зарплаті почують - і те добре.

Віталій, ти просто молодець!Хотіла б завжди мати такий погляд на життя. Не звертай ні на кого уваги.Всеодно ти будеш подобатись багатьом. Це твоє життя. До речі, пробач, якщо трохи засмучу тебе, але такий стиль тобі не личить, раніше дуло краще.

А перешкода - це можливіть ще раз посміхнутись після її подолання. Вдачі тобі!

>> раніше дуло краще

шо правда то правда, шо дуло, так дуло :)))))))

Дякую за чесність!

Продовжуй у тому ж дусі!!!!!!!(У тебе ще все попереду

 

Вишиванка класна:) А репертуар треба змінювати, так... Навіть поп-музика може бути цікавою. Подивися на західних виконавців: Demien Rice, Feist, Regina Spector... Нащо робити аранжування в деяких піснях а-ля естрада 80-х років? Ти ж ще молодий;) Не шкодуй часу, щоб слухати якісну музику та формувати власний смак)

Віталій, раді вітати тебе у блозі! Чекаємо на цікави записи, спостереження, плани!

ти просто згадай, яким ти був..... ще на першому курсі - тоді всі за тебе вболівали і любили - це правда =), бо ти просто був ближчим, щирістю і простотою.  а тепер на тебе нападає страшна хандра, бо ти перестаєш бути собою (

Я думаю, ти помиляєшся... Ті хто біля мене, не роблять мені зауважень стосовно моїх манер спілкування, відношення до людей, тощо. А далекі люди від мого особистого життя роблять різни висновки: не так подивився, не так сказав... У всіх людей буває різний настрій!

не можу пройти повз цього посту-сам Бог велів під цієї фотографією підписатися власним ніком.

а на рахунок депресії я скажу так: це занадто гучне слово, щоб вживати його в такому випадку. це, можливо, новий шлях до пошуку себе, до ще одного витку у спіралі твоєї творчості. періодично у всіх з"являється "бзик"-мене ніхто не любить, ніхто не приголубить, але це не депресія. якщо ти можеш назвати її причини, ти так само легко можеш і назвати шляхи їх вирішення, просто завжди треба згадувати про те, що комусь набагато гірше.

я не вважаю найкращим способом подолання депресії такі думки

Відповім тобі відкрито. Ще раз прчитала статтю сніг.Знаєш,що мені найбільше сподобалось? Присутність у ньому чогось дитячого.Це так приємно,що ще залишились такі люди, що не забули,що це таке - дитинство.....Якщо я тобі зробила боляче - пробач, але мені вседно приємно. " Все мы родом с детства..."

Коли мені погано, або ностальгічний настрій, я завжди згадую своє дитинство!  :)

Ніколи не засмучуйся!В мене також інколи буває такий настрій, та я намагаюсь, щоб ніхто цього не бачив. Та завжди пам`ятай - все, що робиться - робиться на краще. Я сподіваюсь цей віршик підійме тобі настрій:

Если в ночь на Новый год странный гость к тебе прийдет, 

кто-то с белой бородой,в красной шапке меховой,

с громким смехом, с добрым взглядом,

значит больше пить не надо!

                        С НОВЫМ ГОДОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Рекомендовал эту запись

Привет Виталик!!!!!Знаешь у меня тоже такое бывает, в плохом состоянии у меня рождаются стихи!!!!! А это классно!!!!! Просто верь в себя, и у тебя не будет депрессий!!!!!!!!!

Мене також в такому стані пробиває до написання...

Привет,Витальчик!Поздравляю с блогом! Новой песенки еще не слышала, но думаю все впереди! Строчки что ты написал емкие и чувственные! Все будет ХАРАШО и никаких дипрессий!Будь умничкой:)
Антивирус NOD32 старый и проверенный друг в борьбе с вирусами. На сегодняшний день актуальной версией 4.2. ESET NOD32 отлично работает в операционной системе Windows 7. Как и все в нашей жизни, NOD 32 это платный антивирус. Лицензия на одну машину составляет более 1000 рублей в зависимости от вида антивируса. Скачать антивирус nod32 лучше с официального сайта антивируса, а после уже взять у нас ключ для обновления и обновить его до полной версии. Мы рекомендуем выполнять в данной последовательности и не скачивать инсталлятор NOD32 с сторонних серверов. Обновлять антивирус так же следует только с официальных серверов, для этого достаточно взять пароль обновления для NOD32 у нас и Вам ненужно будет беспокоиться о актуальности вирусной базы. Лицензия NOD32, это непосредственно ключи обновления. .Ключи обновления nod32 добавляются или меняются по мере необходимости (по мере бана уже опубликованных ключей). 2.Файл лицензии для ESET NOD32 (nod32.lic) необходим для появления возможности сохранять обновлений в отдельную папку (в дальнейшем эту папку вы сможете использовать как зеркало обновления). Необходимо добавить файл nod32.lic, после чего появится возможность сохранять обновления в папку. (весьма удобно, например, при переустановке винды, или обновления NOD32 на компьютере без доступа в интернет). Ключи, serial, keygen ключи для nod32 Безопасность компьютера Ключи для avast
Привет,Витальчик!Поздравляю с блогом! Новой песенки еще не слышала, но думаю все впереди! Строчки что ты написал емкие и чувственные! Все будет ХАРАШО и никаких дипрессий!Будь умничкой:)

а фотка у вишиванці куди поділася?))))))))))))))))))))))

хоча роги тобі пасують)))

;)

не кажу що я в захвати від твоїх песень, но моя сестра, дуже їх любить, само тому я и тут зьявился! мені просто стало любопитно, о чом пишуть "зірки", чому слово "зірки" написано так, тому що зірки тільки на небі! ;)

ще я хотів спросити, а ти не думав співати рок там, хіба інді, та мож ще який другий стіль? но не поп! бо твому обличу не личить співати попсу!!!!

вибачь мою українську річ, бо я балакую на російский мові!

 Дякую за думку! В майбутньому все можливо, але зараз я себе прекрасно почуваю у поп-музиці

Те, що ти зара робиш - це, звичайно, не музика. Але в мене чисто людське питання: що б ти робив, якби не було "Шансу"? Яка альтернатива співам?

Доречi,у тебе добре вийшло експерементувати на вiдкриттi "Фабрики-2".для мене було несподiвано!все-одно все було на найвищому рiвнi!

Приветик!!!!!!!!!!!Поздравляю с открытием блога!!!!!!!!

Сніг-це круто, коли він є! (: На Новий рік його можна не очікувати, як кажуть метеорологи! )
Пісня "Загадай" дуже позитивна...! Дякую тобі за неї ;)) Я вперший раз, коли її почула в мене аж мурашки по шкірі пройшли.... ))) Сподіваюсь і всім іншим вона сподобалася! =)
Віталька, ти-молодець...!!! Натхнення тобі великого...!! ;)

Спасибі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:))))))) Віталік, я вражена тим, що ти знаходиш час на спілкування в своєму блозі! ;) Якщо чесно, я завжди знала, що ти проста в спілкуванні людина і ти ще раз це підтвердив! ;) Дякую за відповіді!

P.S. До речі, тобі подобається твій блог? :)

  Знаєш,як це не дивно..а іноді дуже корисно побути у депресії.Саме у цей час починаєш розуміти деякі речі,котрих ми не в силах зрозуміти в звичному свому стані..Ти відсторонюєшся від всесвіту,занурюєшся у свій власний світ.В тебе  є час на роздуми...Але головне своєчасно вийти з того виміру і не робити з того повсякденну річ.

Десь так... переживаючи погані моменти, ти починаєш цінити добрі!!!

Так..згідна з тобою.Все пізнається в зрівнянні. Але на жаль..іноді ми не взмозі розпізнати та побачити  дуже простих речей.А коли ти це усвідомлюєш,то шляху назад вже немає..

вопрос: мех на курточке натуральный?

Так! Це подарунок від дизайнера Надії Ганжі.

зверек же был мааахонький симпатичный....детки у него были

Віталій не звертай увагу на "старше покоління". В новому році я тобі побажаю гарного настрою, залишайсь таким як є, а борідки навіть не думай збриват вона дуже гарна і підходить тобі.Побажати хочу ніколи не оглядатись а завжди дивитись вперет і йти назустріч новим перемогам.Ти супер!!!!!!!!

Здравствуй Виталик! Почитала что тут пишешь, как коментируют и что ты отвечаешь...боишсь критики...А не стоит!!!!! Это толчек к росту...если не толкает ничто другое. То что ты исполняешь поп музыку - это действительн не есть творчество и искуство. Таких песен как исполняют "поющие трусики и семейки" даже я могу написать тысячи за пару дней!!! То что ты пишешь сам песни - это уже хорошо. Советую тебе заработать денег на этой попсе и попробывать себя в поп-роке или романтик-роке. тем более что голос это тебе ох как позволяет. Попробуй вложить творчество не только в тексты, но и в музыку.

Удачи!

Віталій, де ти плануєш відсвяткувати Новий рік?

Поки що приймаю запрошення!

А що до сьомого? Будеш відзначати з сім`єю? Розповіш потім?Я не проти дізнатись як пройде у тебе й Новий рік.

ВИТАЛИК ! Я НЕ МОГУ ПОНЯТЬ,КАК ТЫ МОГ ПОДУМАТЬ,ЧТО ТВОИ ПЕСНИ НЕ КОМУ НЕ НРАВЯТСЯ И ТЫ НИКОМУ НЕ НУЖЕН??????        СТИШОК  ДЛЯ ТЕБЯ!!!         КОГДА ТЫ ПОРОЮ СКУЧАЕШЬ И ЧТО-ТО ТРЕВОЖИТ ТЕБЯ,ТЫ ВСПОМНИ,ЧТО В МИРЕ ЕСТЬ СЕРДЦЕ,КОТОРОЕ ЛЮБИТ ТЕБЯ!!!

Супеская у тебя песня! Такая светлая и искренняя!Вот еслиб эти все желания по настоящему сбывались,было бы хорошо!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ещё раз хочу сказать что песня супер!!!!!!!!!!!Молодчинка!!!!!!!

Віталік, залишайся таким яким ти є: щирим, добрим і незвиртай уваги на те що про тебе пишуть та говорять, тому що в світі всі люди різні і в деяких людей є зависть; і цю зависть вони проявляють через недоброзичливе ставлення та неправдиві розповіді. Ти завжди памятай, що є безліч людей, які тобою цікавляться, люблять твою творчість і цінять твій талант. І ніколи незабувай, що самі найкращі люди будуть з тобою в моменти радості та печалі.

Віталік, а що ти робиш щоб вийти з депресивного стану? Дай пораду. З депресії не можу вийти вже останні декілька місяців. Н авіть 20 років не святкувала.

Як ти міг подумати, що ти і твої пісні нікому, нікому не потрібні і не подобаються??? Але депресії іноді корисні творчим людям! А ти, Віталій, дуже талановитий (само собою творчий)! яка пісня народилася!!!!!! Суперськая!!!!!!

Вітаю Віталію,твоя нова пісня дійсно-є яскравою та позитивною,постійно дивлюся її на М1.Дякую тобі за це,Ти даруєш людям радість а вони тобі. Але хочу поділитися с тобою ще де чим ти собі не можеш і уявити що це може бути!!!!Може це дійсно буде я вірю в знаки життя ,Це був просто сон.в якому мені наснився саме Ти!!!!перед цим я майже не думала про тебе.Заснула і мені наснився ти , ми розмовляли і ти мені порадив 3 дійсно гарні поради 2 сказав але третю нажаль сказав що потім , лише сказав щоб я подумала над 2 , а третю пізніше.То я б хотіла дізнатись що ти про думаєш?Дякую за відповідь!!!Знакращими і щирими побажаннями від Ксенії!!!Ти СУПЕР!!!!!!!

Додавши ще одне -не звертай уваги на тих людей які злісно тобі радять неподрібні поради, я вважаю що депресія це не найкращий порадник але залищаючись на самоті ми багато чого бачимо і згадуємо ,можливо все те що було але не треба так на цьому зациклюватися .Це водночас і корисно і погано тому не сприймай все те погане дуже близько ти бери те від життя ,що відчуває серце і розум!!!!Люди різні їх поради теж різні, можно просто дякувати їм за щирість їх думок прислухатися і обирати що дійсно тобі потрібно.Я тебе дуже розумію так як я теж тільки виходжу від депресняку завдяки моєму єдиному сенсу в житті , це і є моє життя-МУЗИКА.Коли мені погано мені інколи друзі допомагали але всі вони не надійні їх заздрощі їх знищили, це так прикро,коли вважаєш свою найращю подругу найкращою а вона мене зрадила.Тепер все не так я спілкуюся з нею але не так довіряюся як раніше.Я дуже багато страждала віт того що по натурі я людина щира, відкрита та дуже довірлива,З дитинства займалася музикою живу таким мрійливим життям і тільки з моєю музикою може це для інших це буде банально,Але я думаю що віталюк ти мне повністю розумієш і підтримаєш???????:)Для людини творчої так мало потрібно -МРІЇ МУЗИКА_ЩАСТЯ!!!!!Я вірю,мрію співаю!!!!Бажаю тобі успіху і побільше оптимізму,чекаю на відповідь!!!!!!;))

Додавши ще одне -не звертай уваги на тих людей які злісно тобі радять неподрібні поради, я вважаю що депресія це не найкращий порадник але залищаючись на самоті ми багато чого бачимо і згадуємо ,можливо все те що було але не треба так на цьому зациклюватися .Це водночас і корисно і погано тому не сприймай все те погане дуже близько ти бери те від життя ,що відчуває серце і розум!!!!Люди різні їх поради теж різні, можно просто дякувати їм за щирість їх думок прислухатися і обирати що дійсно тобі потрібно.Я тебе дуже розумію так як я теж тільки виходжу від депресняку завдяки моєму єдиному сенсу в житті , це і є моє життя-МУЗИКА.Коли мені погано мені інколи друзі допомагали але всі вони не надійні їх заздрощі їх знищили, це так прикро,коли вважаєш свою найращю подругу найкращою а вона мене зрадила.Тепер все не так я спілкуюся з нею але не так довіряюся як раніше.Я дуже багато страждала віт того що по натурі я людина щира, відкрита та дуже довірлива,З дитинства займалася музикою живу таким мрійливим життям і тільки з моєю музикою може це для інших це буде банально,Але я думаю що віталюк ти мне повністю розумієш і підтримаєш???????:)Для людини творчої так мало потрібно -МРІЇ МУЗИКА_ЩАСТЯ!!!!!Я вірю,мрію співаю!!!!Бажаю тобі успіху і побільше оптимізму,чекаю на відповідь!!!!!!;))

Привіт Віталик... Вїдкрию тобї свою таємницю, у мене є два улюблених співака - ти та Іво Бобул, але ти мені все таки подобаешся більше, такий тембр голосу, а про октави я вже мовчу. Два місяці пив мінеральну воду миргородська з акцією, там приз диск з твоїми піснямі, але вони мене тупо кинули. Та нічого, твої пісні всеодно мені подобаються. Зароблю грошей та всеодно придбаю.

 

Я обожнюю "Загадай". У ній стільки позитиву! просто не можу не посміхатися,  коли чую її і починаю підспівувати! А щодо депресії... Звісно, від цього ніхто не застрахований, але через таку дбрібницю!..  Думаєш, тим, завдяки кому твої диски стали золотими, ти не потрібен? Хм, цікаве ставлення до фанатів! Хоч, з ким не буває! Що ж поробиш, завжди є люди, які уміють зіпсувати настрій, але не треба на них зважати. Я завжди, коли у когось з моїх близьких друзів депресія, нагадую їм трохи спаплюжені мною рядки пісні Тіни Кароль "Люблю его". "Люблю СЕБЯ, простое слово, совсем не ново, но всё же я снова повторю его...". Знаю, що римою тут і не пахне, але ж зміст який!=)) От і тобі раджу у таких ситуаціях елементарно включати свій егоїзм, хоч це, звісно, далеко не найкращша риса характеру, але все-таки без неї важкувато. Тож люби себе і рано чи пізно все буде ОК! Хто-хто, а я знаю це точно.

Ти мене вбиваєш!Як це ти нікому не потрібен?А Нам?Що б ми без тебе робили?

Це зрозуміло, що ви такі ж люди, вам навіть складніше.Багато часу проводиш на роботі, навіть по святам працюєте...

Я завжди виступаю десь на свій ДР(концерти так просто випадають) і розумію, що це таке....

Привіт Вітальчику!!!!Зі Святом Св.Василя!!!!Нехай щастя заполонить цюмить!!!!!Наче сьогодні і понеділок а відчуття веселого настрою,бадьорості та усмішки мене переповнюють,тому я хочу с тобою ним поділитися,:)

З повагою твоя подруга

Оксана!!!!!:))

Ти мене вже достав своїми вибриконами(не обіжайся :-) але моя подружка Дарка тащиться від тебе тому мені прейдеться з тобою змиритися.

ВІТАЛІЙ! ТИ ВИКЛАДАЄШСЯ-ЦЕ ВИДНО! АЛЕ ВИЩЕ СЕБЕ НЕ СКОЧИШ, СПРАВЖНІМ МАЕСТРО ТОБІ НІКОЛИ НЕ СТАТИ. А ВОЛОССЯ МОЖЕШ ПІДСТРИГТИ, ТАК БУДЕ КРАЩЕ.ТРОШКИ ПІДСЯДЬ НА ДІЄТУ. З повагою Оксана.

ВІТАЛІК! ТИ ПРОСТО СУПЕР,ТИ ДУЖЕ ГАРНО ВИГЛЯДАЕШ,ГАРНО ТАНЦЮЕШ,СПІВАЕШ,МОЛОДЧИНКА! Я БАЖАЮ ТОБІ ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО! УСПІХІВ ТОБІ.

Привіт Віталік!!!!!!! ось що скажу не міняйся ніколи,будь таким який ти є!!!!!!! не слухай нікого,будь самим собою!!!!не зважай ні накого!!!!!! повір мені зовнішні вигляд не важливий ,головне що у тебе в душі!!!! продовжуй в тому самому дусі!!!!!тобі бажаю творчих злетів!!!!!без падінь!!! а також передаю привіт від Насті Сорочинської з м.Вінниці,вона написала пісню і вислала тобі обовязково прочитай її,ця дівчина дуже талановита!!! якщо будеш в Чернівцях пиши на мило: padshujangel@mail.ru

"Так хотілося б, щоб люди були добрішими, щоб у їхньому житті було більше яскравих моментів"- я про це мрiю можно сказать ...и это вот тоже мудро:"переживаючи погані моменти, ти починаєш цінити добрі"ты-сильный,не забывай! пусть говорят что хотят, есть пословица: "люди никогда не судят тебя объективно, а всего лишь в основном от своей прихоти,и не стоит тратить время на то, чтобы доказывать им их неправоту, лучше абстрагироваться и потратить свое время на то, что действительно важно для тебя и хорошо". ..ведь надо много успеть, не так ли? ;)

Віталій !,,Камеді клаб,, відробляючи гроші 5-ї ьколони врдає про тебе придуркуваті сценки .Не ламайся ,як Повалій .Білик ,частково як Ані Лорак -залишайся українським співаком.Бог тебе щедро нагородив ,а вони хай луснуть від заздрощів.

Олені олені не бриті і не голені...
козловський клас
Depending on area you accomplish your purchase, if you wish to buy you Louis Vuitton handbags backpack from a fifth access top end administration abundance such as Neiman Marcus, Saks or Holt Renfrew again a lot of acceptable your acquirement will be safe.


Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Официальный сайт

http://www.vitaliykozlovskiy.com/

Календарь

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua